باکس پالت ارزان

امروزه برای حمل و نقل کالا در انبارهای کوچک و بزرگ یا در سردخانه ها از پالت چوبی یا باکس پالت چوبی استفاده می شود. در حقیقت نوعی صفحۀ زیرین است که کار حمل و نقل محصولات را ساده تر کرده و به کمک آن می توان وسایل را در محیط های داخلی یا بیرونی جا به جا کرد. امروزه پالت ها در انواع متفاوتی تولید می شوند. در این بین مدل های چوبی، فلزی و پلاستیکی از مهم ترین مدل های موجود در بازار هستند. بهره بردن از این ابزارها علاوه بر ساده سازی جا به جایی، باعث می شود که نظم بیشتری در کارگاه ها و انبارها شکل بگیرد. ما در مجموعه آذرپالت عرضه کننده انواع باکس پالت ارزان و باکس پالت چوبی در کرج می باشیم شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید باکس پالت ارزان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

09121872085  -  09351872085 - 09101872085
 

قیمت باکس پالت ارزان

یکی دیگر از انواع پالت‌ چوبی را تحت عنوان باکس پالت می‌شناسند. تفاوت این‌نوع پالت که درمقایسه با نمونه‌های یادشده، جدیدتر نیز هست، در دیواره‌های بکاررفته در اطراف پالت است که نقش محافظ داشته و شکلی باکس یا جعبه مانند پیدا می‌کند. معمولا از پالت‌ها برای جابه‌جایی محصولانی‌که دارای بسته‌بندی هستند، استفاده می‌شود اما از باکس پالت، برای حمل برخی محصولات که از حساسیت بالاتری برخوردار هستند و یا اینکه دارای ظاهری نامتقارن می‌باشند، بهره‌ برده می‌شود. برای ساخت باکس پالت نیز از متریال‌های مختلفی استفاده می‌شود که در این‌میان، نمونه‌های فلزی و چوبی، متداول‌تر از سایر جنس‌ها می‌باشند. برای دریافت قیمت باکس پالت ارزان با ما در مجموعه آذرپالت تماس حاصل نمایید.

باکس پالت ارزان

ویژگی های استفاده از باکس پالت 

قفسه بندی انبار یکی از روش های نوین و پرکاربرد طراحی سازه می باشد که توانسته است مشکلات روی هم انباشته شدن بار، تجهیزات و محصولات مختلف کارخانه ای، فروشگاهی و مراکز پخش عمده محصولات مختلف را برطرف نموده و ضمن فراهم سازی یک فضای مناسب، بزرگ و قابل استفاده، تاثیر فوق العاده ای در نظم بخشیدن و مرتب نمودن طبقه بندی و چیدمان اصولی تجهیزات و کالاهای داخل انبار داشته و با استفاده از قفسه بندی های مختلف انبار در سبک و انواع متنوع، می توان محصولات داخل انبار را بر اساس کد، حروف و ارقام مختلف طبقه بندی نموده و بر اساس تقاضا و نیاز مشتریان و شرکت های عرضه کننده، آنها را بارگیری، پخش و عرضه نمود. با استفاده از قفسه بندی انبار، می توان  یک فضای کوچک، محیطی مرتب، بزرگ و بسیار عالی خلق نموده و انجام امورات انبارداری و انبارگردانی را برای کارگردان مشغول به کار در این مکان ها، تسهیل نمود.
 
باکس پالت ها یک ابزار مهم و کارآمد در قفسه بندی انبارها می باشند زیرا استفاده از باکس پالت ها باعث نظم دهی و ترتیب بیشتر چیدمان انبار می شود و از این رو نیز در زمان انبارگردانی و انبارداری باعث سهولت و راحتی کار انبارداران می شود.

موارد استفاده از باکس پالت

انبار کردن محصولات: اگر بخواهید محصولاتی خاص را تا ارتفاع های زیاد انبار کنید، استفاده از باکس پالت کار شما را ساده تر می کند.
ایمنی حمل و نقل: اگر می خواهید محصولات حساسی را به مکان دیگری انتقال دهید، بهتر است از باکس پالت کمک بگیرید.
تشکیل واحد بار: در زمان حمل و نقل محصولات نامتقارن و یا اقلام خرد، تنها از باکس پالت می توان استفاده کرد.
افزایش تعادل: در مواردی که محصول تعادل پایداری نداشته و نمی توان آن را به کمک پالت منتقل کرد، باکس پالت به کمک انباردارها خواهد آمد.

خرید باکس پالت ارزان در کرج

قیمت باکس پالت در کرج

whatsapp
Instagram
telegram
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.