خرید باکس پالت

محصولی به نام باکس پالت یک محصول مکعبی شکل است که جنس آن پلاستیکی و چوبی می باشد و جهت حمل انواع محصولات تولیدی اعم از خوراکی و صنعتی و ... است. دیواره های باکس پالت پلاستیکی و باکس پالت چوبی را برای بالا بردن استقامت و پایین آوردن وزن آن، به شکل شبکه ای می‌سازند. باکس پالت ها معمولا به دو شکل مکعب مستطیل و مکعب مربع  تولید می شوند که هر کدام از این دو شکل در ابعاد، حجم و رنگ های مختلفی می باشند. از باکس پالت های پلاستیکی و باکس پالت های چوبی برای حمل بار و یا چیدمان محولات در انبار استفاده می شود زیرا به دلیل مرتب بودن چیدمان در باکس پالت ها، حجم بیشتری از محصولات در انبار ها جایگیری می شوند. آذرپالت عرضه کننده انواع باکس پالت چوبی و باکس پالت پلاستیکی در کرج می باشد شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید باکس پالت چوبی و خرید باکس پالت پلاستیکی با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید.

09121872085  -  09351872085 - 09101872085
 

مزایای استفاده از باکس پالت

باکس پالت ها در دو نوع چرخدار و بدون چرخ تولید می شوند که مدل چرخدار آن معمولا برای جابجایی محصولات در کارگاه ها استفاده می شود. دیواره باکس پالت ها به دلیل شکل دیواره آن برای حمل و نقل محصولات با ماشین های مخصوص بسیار راحت می باشد. بهره بردن از تمام حجم انبار : با استفاده از palletها می توان از تمامی حجم انبار استفاده کرد و به کمک قفسه بندی، محصولات را به صورت عمودی و افقی دسته بندی نمود.

کاهش حوادث حمل و نقل در استفاده از باکس پالت

بهره بردن از این ابزار، باعث شده تا حمل و نقل مکانیکی محصولات ساده تر شده، از حجم خطرات احتمالی موجود، نسبت به حمل و نقل دستی کاسته شود.

کاهش هزینه های حمل و نقل بزرگترین مزیت باکس پالت

استفاده از نیروی کار برای حمل و نقل کالا، هم زمان بر است و هم هزینه های بیشتری را در برخواهد داشت. این درحالی است که اگر از این ابزار برای حمل و نقل استفاده شود، هزینه های جاری چیزی بین چهل تا پنجاه درصد کمتر خواهد شد.
 

باکس پالت و سهولت انبارگردانی 

استفاده از پالت ها علاوه بر اینکه ذخیره سازی محصولات را ساده تر می کند، باعث می شود تا نحوۀ محاسبۀ موجودی انبار ساده تر شده و اصطلاحاً نحوۀ انبارگردانی ساده سازی شود.
خرید باکس پالت
 

ویژگی و مشخصات باکس پالت 

  • سازگاری باکس پالت پلاستیکی با محیط زیست در مقایسه با جنس چوبی آن
  • امکان استفاده از ریچ تراک، لیفتراک و هندجک برای حمل بار
  • امکان نگهداری و بارگیری محصولات به صورت بهداشتی، ایمن، آسان و سریع
  • در مقایسه با باکس های فلزی وزن بسیار سبکی را دارا می باشد
  • دارای گوشه های منحنی برای جلوگیری از لغزش در چیدمان های ستونی
  • دارای مقاومت بالا در برابر آلاینده های محطیی، رطوبت و مواد شیمیایی خورنده
  • تحمل بالا در دمای 40- تا 60+ درجه
  • عمر طولانی باکس پالت های پلاستیکی در مقایسه با جنس فلزی آن
  • قابلیت تولید در رنگ های متنوع
  • قابلیت ضد عفونی و شستشو

قیمت باکس پالت در کرج

بهترین باکس پالت در کرج