بزرگترین مرکز خرید انواع پالت چوبی و پالت پلاستیکی

به فروشگاه ما خوش آمدید

پالت همیشه به عنوان یک واحد بار در جابجایی کالا، یک شیوه عملی در حمل و نقل، انبارداری و توزیع انواع محصولات مطرح بوده است. ما در فروشگاه آذر پالت عرضه کننده بهترین کیفیت پالت های چوبی و پالت های پلاستیکی هستیم. شما مشتریان عزیز می توانید به صورت حضوری از فروشگاه آذر پالت دیدن نمائید.

محصولات ما

 • جدیدترین ها
 • پالت پلاستیکی
 • پالت چوبی

جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید

                      پالت پلاستیکی کد 131
جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید

                      پالت پلاستیکی کد 132
جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید

                      پالت پلاستیکی کد 300
جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید

                    باکس پالت پلاستیکی کد 301

پیشنهاد ویژه

نظر مشتریان از خرید محصولات

آخرین اخبار

 • انتخاب پالت پلاستیکی مناسب

  1399/08/21 15:18

  پالت همیشه بعنوان یک واحد بار در جابجایی کالا، یک شیوه عملی در حمل و نقل، انبارداری و توزیع انواع محصولات مطرح بوده است . پالت به صورت سنتی از چوب ساخته می شده است. با این حال پالت های پلاستیکی بیش ازچندین دهه است که در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و سهم عمده ای از بازار پالت را به خود اختصاص داده اند.در این مقاله سعی داریم شما را در انتخاب پالت پلاستیکی مناسب راهنمایی نماییم.

  ادامه مطلب
 • نحوه قرارگرفتن کالاها بر روی پالت چوبی

  1399/08/21 15:07

  پالت چوبی یک ابزار برای حمل و نقل مسطح می‌باشد. با استفاده از پالت زمانی که محصولات توسط ماشین های حمل بار و دستگاه های مربوطه بالا برده می‌شود، در یک حالت پایدار باقی خواهند ماند و باعث ریزش و از بین رفتن نظم بین محصولات نخواهد شد و باعث می‌شود که مدیریت و ذخیره سازی محصولات راحت تر گردد. در نتیجه می‌توان گفت که پایه و اساس در ساختار چیدمان محصولات می‌باشد.

  ادامه مطلب
 • پالت پلاستیکی و وظیفه آن در حمل و نقل

  1399/07/19 11:36

  پالت های پلاستیکی برای کارهای بسیار و مداوم ساخته شده اند پالت پلاستیکی دائما در حال جابجایی و پرتاب شدن به کنار و افتادن قرار می گیرد. پالت ها نقش پشتیبانی حیاتی را در جابجا کردن اکثر کالاها ایفا می کنند، پالت های پلاستیکی همانند چسب با کارخانه جات شرکت های پخش تولیید کنندگان و صنایع لجستیکی اتصال خورده است و بدون پالت پلاستیکی زنجیره تامین عمل نمیکند .

  ادامه مطلب
ارسال به سراسر کشور
ارسال به سراسر کشور
قیمت مناسب
قیمت مناسب
گارانتی
گارانتی و خدمات پس از فروش