فروش پالت چوبی

پالت چوبی

پالت چوبی سطح مسطحی برای حمل بار و دستگاه های بالا برنده می باشد.این پالت ها باعث تثبیت یک حالت پایدار می شوند که باعث عدم  لغزش پالت در سطح انبار در زمان بارگیری آن توسط ماشین های بارگیر به علت اصطکاک موجود در بخش پایین پالت می شوند. پالت هی چوبی را با انواع نوار فیکس می کنند تا بتوانند توسط ماشین های حمل و نقل همچون جک پالت، لودرجلو، انواع جرثقیل ، انواع کانتینتر و کامیون حمل بار آنها را جابه جا کرده و یا در انبار نگهداری کنند.
پالتهای چوبی می توانند تا 1000 کیلوگرم بار را تحمل کنند. پالت ها را در بسته به نوع ماده اولیه شان تقسیم بندی می کنند.
پالت های چوبی را می توان از مواد بازیافتی که جمع آوری شده است، ساخت و فرآیند ساختن پالت ها بسیار سریع و راحت می‌باشد.
تعمیرات پالت های چوبی نیز بسیار آسان می‌باشد. چون این پالت ها از تخته های مختلفی تشکیل شده اند و در صورت شکستن هرکدام میتوان به راحتی آن را تعویض نمود.
 
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

تولید پالت چوبی

پالت چوبی به دو روش دستی و اتوماتیک ساخته می شود. در روش اتوماتیک با استفاده از ماشین آلات به صورت اتوماتیک چوب ها برش می خورد و ساخت پالت چوبی انجام می شود.
و اما در روش دستی، چوب ها به اندازه های یکسان برش داده می شود وتخته های برش داده شده با میخ هال فولادی به هم وصل می شوند. اندازه یکسان و پرچ کاری دقیق می تواند سلامت یک پالت را تضمین کند.
 
فروش پالت چوبی

قیمت پالت چوبی 

پالت در دو نوع دیگر پالت فلزی و پالت پلاستیکی نیز تولید می گردد. اما قیمت پالت چوبی نو تقریبا نصف قیمت پالت های پلاستیکی و فلزی است، بنابراین یکی از پرمصرفترین و محبوبترین انواع پالت ها، پالت چوبی است. پالت چوبی نو برای حمل و نقل انواع کالا مناسب می باشد و با تحمل بار بیش از 1000 کیلوگرم،  به سلامت رسیدن کالای مصرف کننده  به مقصد را تضمین می کند.
 

خرید پالت چوبی

پالت های چوبی را بسته به اندازه و نوع چوبی که ساخته می شوند تقسیم بندی می کنند. پالت های چوبی  یا از نوع پالت چوبی روسی و یا پالت چوبی مارون می باشد.تولید کنندگان پالت چوبی بر اساس طراحی های خود پالت چوبی را در اندازه های متفاوتی می سازند. قیمت پالت چوبی نو نیز بر اساس همین دو فاکتور اندازه و نوع تعیین می شود. قبل از خرید پالت چوبی می توانید از فروشنده در مورد  نوع کالای خود مشورت بگیرید تا جهت استفاده خود، بهترین پالت چوبی را تهیه نمایید.

پالت چوبی دست دوم

در برخی موارد استفاده شما از پالت به اندازه محدودی است و شاید شما فقط یکبار نیاز به استفاده از پالت داشته باشید. در چنین شرایطی خرید پالت چوبی برای شما مقرون به صرفه نیست، می توانید پالت چوبی اجاره نمایید یا پالت دست دوم خریداری نمایید.
و اگر دوست داشته باشید که جنس دست اول استفاده نمایید می توانید پالت چوبی خریداری نمایید و پس از استفاده آن را بفروش برسانید. زیرا بهترین کار فروش پالت چوبی هایتان می باشد چون نگهداری این پالت ها در مدت زمان طولانی پر دردسر می باشد.  

قیمت پالت چوبی دست دوم

اما قیمت پالت چوبی دست دوم بر اساس میزان استفاده ای که از آن شده تعیین می گردد ولی بهر حال پالت دست دوم افت قیمت خواهد داشت.جنس چوبی که پالت را از آن ساخته اند در قیمت پالت چوبی دست دوم تاثیرگذار است  پالت نو و پالت دست دوم تفاوت قیمت بسیار زیادی دارد به طوری که می توان گفت تقریبا قیمت پالت چوبی دست دوم یک سوم قیمت پالت چوبی نو می باشد.

عمر مفید پالت های چوبی

پالت های چوبی بعد از چندین بار استفاده یا شکسته و یا دفرمه  می شوند که دیگر امنیتی برای انتقال کالا را ندارند. در این حالت پالت ها را می توان خمیر کرد و در صنایع کاغذ و غیره استفاده کرد و یا از خمیر مالچ برای تقویت خاک استفاده کرد.البته می توانید برای استفاده از میزهای کوچک و گلدان چوبی و یا استفاده های دیگر پالت های چوبی را به کار ببرید.