پالت پلاستیکی ارزان در مهرشهر

پالت پلاستیکی یکی از انواع پالت ها است که امروزه نقش مهمی در حمل کالا ها دارد. این نوع پالت به صورت یکبار مصرف هم تولید می شود. پالت پلاستیکی به خاطر این که می شود آن را استرلیزه کرد در صنایع غذایی و حمل مواد خوراکی بسیار پر کاربرد هستند. آذر پالت یکی از فروشنده های پالت پلاستیکی با کیفیت بسیار خوب می باشد که این محصول را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. جهت تهیه پالت پلاستیکی ارزان در مهرشهر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

        
                          02636121340     02636121330     09101872085     09121872085
 


پالت پلاستیکی ارزان در مهرشهر

خرید پلاستیکی در مهرشهر

پالت ها و خصوصا پالت پلاستیکی بسیار پر کاربرد شده اند و در مدل ها و انواع مختلفی تولید می شوند.در زیر انواع پالت پلاستیکی توضیح داده شده است: 
  • پالت های توههم خور:این مدل چون به  داخل هم فرو می روند فضای کمی را اشغال می کنند و در فروشگاه های مواد غذایی بسیار پرکاربرد هستند.
  • پالت های پشت دار: این مدل پالت پلاستیکی را  میتوان گفت که مانند  پالت چوبی می باشند و چون تا 3 ردیف از آن ها را می توان روی هم گذاشت برای کارخانه ها بسیار مقرون به صرفه هستند.
  • پالت های دندانه دار: این مدل از پالت ها خیلی کاربردی نیستند.

پالت پلاستیکی ارزان در کرج

مزایای پالت پلاستیکی

پالت پلاستیکی به دلیل سبک بودن نسبت به دیگر انواع پالت بسیار مفید است چرا که بلند کردن و حمل آن راحت تر است.هم چنین در برابر انواع مواد شیمیایی مقاوم است و طول عمری بیشتری هم دارد. پالت پلاستیکی قابل شست و شو است و در صورت آب و رطوبت دیدن سالم می ماند. کناره های تیزی ندارد و گوشه های آن گرد است و برای کارگران در هنگام کار امن تر است.برای خرید پالت پلاستیکی ارزان در مهرشهر با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید.
 

بهترین پالت پلاستیکی در مهرشهر

پالت پلاستیکی مرغوب در مهرشهر با بهترین سیستم تولید ساخته می شود و انواع مختلفی از این محصول روانه بازار می گردد و لازم به ذکر است که این محصول با قیمت مناسب از طریق مراکز عرضه اینترنتی نیز پخش می شود و همین موضوع سبب شده تا خرید این کالا با سرعت بالایی در تمام نقاط کشور انجام گیرد.