کاربرد پالت پلاستیکی در صنایع

کاربرد پالت پلاستیکی در صنایع بسیار زیاد بوده و شما می توانید پالت مورد نیاز و دلخواه خود را از شرکت آذرپالت به صورت اختصاصی سفارش دهید .
این شرکت یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت ها در ساخت انواع پالت بوده و به راحتی پاسخگوی تمامی نیاز های مشتریان می باشد .
این محصولات یکی از مهم ترین محصولات تولید شده در نگهداری ، انبارو ذخیره ، حمل و نقل بار ها با وزن های مختلف بوده است .
پالت ها در انواع مختلف چوبی و پلاستیکی تولید شده و خود این دو طبقه نیز به انواع مختلفی تقسیم می سوند . پالت های پلاستیکی به دلیل طول عمر بسیار بالا تر و وزن پایین ، استحکام بالا و .. از محبوبیت و فروش بیشتری برخوردار می باشد . 
ابتدا برای درک بهتره کارکرد این مدل از پالت ها به تعریف دقیقی از این محصولات پرداخته و بیشتر مقاله در رابطه ب استفاده از این پالت ها در بخش صنعتی بوده و شما می توانید با خلاقیت خود این محصولات را در انواع مختلف بکار ببرید .
553

پالت پلاستیکی

پالت ها در جنس های پلاستیکی و چوبی تولید شده و شما می توانید هر یک از این محصولات را با توجه به نوع نیاز و بودجه تعیین شده تهیه نمایید .
این محصولات به گونه ای طراحی شده تا به راحتی امکان حمل و نقل محصولات در انواع مختلف فراهم شود .
این محصولات به انوان ابزاری برای راحتی و امکان حمل و نقل محصول توسط لیفتراک بوده و شما می توانید در کم ترین زمان بدون کوچک ترین آسیبی محصول خود را جابه جاکرده و از سلامت محصول اطمینان لازم را به دست آورید .

کاربرد پالت های پلاستیکی

پالت ها در صنعت امروز از کارکرد مفید و با اهمیتی برخوردار می باشند و پالت های پلاستیکی به دلیل کارکرد و مقاومتی که داشته از پالت های چوبی از توجه و فروش بیشتری برخوردار بوده است .
این محصولات در حمل و نقل انواع محصولات در صنعت های مختلف مانند : دارو سازی ، مواد غذایی و انواع محصولات بزرگ و کوچک کارایی داشته خاست .
پالت های پلاستیکی برلای حمل ونقل استفاده شده و محصولی جانبی برای کمک به این فرایند به نام باکس های چوبی تولید شده تا فرایند را با اطمینان و کارایی بیشتر پی ببرد .
این محصولات ساختار و جنسی مشابه با پالت را داشته با این تفاوت که در ساخت این باکس ها از دیواره هایی استفاده شده تا در حمل محصولاتی با وزن بسیار سنگین و حساس و شکننده به صورت ایمن صورت بگیرد .
  • کاربرد پالت ها در صنعت دارویی
  • کاربرد پالت ها در صنعت لجستیک
  • کاربرد پالت ها در دام داری
  • کاربرد پالت ها در صنعت خرده فروشی

مزیت های استفاده از پالت های پلاستیکی نسبت به جوبی

این پالت ها دارای مزیت های بسیار زیادی نسبت به پالت های چوبی بوده و در اینجا به بخشی از این موارد می پردازیم :
  • دارای عمربالا تر و بیشتر از پالت های چوبی
  • از وزن پایین و سبک تری برخوردار بوده 
  • رعایت نکان بهداشتی و نظافت پالت های پلاستیکی آسان تر از پالت های چوبی بوده 
  • به دلیل ساخته شدن از جنس پلاستیکی بسیار مقرون به صرفه می باشند .
  • استفاده از این پالت ها بهداشتی تر بوده زیرا دارای منافظ باز نبوده و از انواع آفات و حشرات به دور می باشد .

قیمت پالت پلاستیکی