قیمت پالت پلاستیکی انبار

بسته بندي بعد از انقلاب صنعتي شكل گرفت. جعبه هاي چوبي و چليك هاي كوچك بيشتر براي يكپارچه سازي و واحد سازي، محافظت و انتقال محموله ها استفاده می شد . پالت پلاستیکی از همه لحاظ برای استفاده در انبارشما مناسب است و می توانید با تکیه بر جنس محکم و فنا ناپذیر آن به شرکت آذر پالت اطمینان کرده و خرید خود را انجام دهید . برای استعلام قیمت پالت پلاستیکی انبار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آذر پالت فروش انواع پالت پلاستیکی در کرج و تهران

شماره تماس : 09121872085  -  09351872085

پالت پلاستیکی انبار

جنس پالت پلاستیکی انبار به دلیل استقرار بار در انبار بصورت مدت دار می تواند بسیار مهم و حیاتی باشد . چراکه بعضی از بارها و محصولات ممکن است به مدت زیادی در انبار بماند و حفظ سلامت و کیفیت کالا و عدم آسیب به آن از مطالبی است که باید مورد توجه قرار بگیرد . بعد از انقلاب صنعتی کم کم بسته بندی نیز خود به یک صنعت تبدیل شد. تولید پالت پلاستیکی در صنعت بسته بندی به زمان جنگ جهانی دوم بر می گردد. وقتی ارتش آمریکا برای استفاده از مهمات و عدم استفاده از نیروی انسانی از پالت های مختلف استفاده می کرد  . با تولید کاغذ کارتن و واحد واحد کردن کالاها و چیدمان آنها بر روی پالت کم کم پالت پلاستیکی نقش خود را در این صنعت به نمایش گذاشت. پالت پلاستیکی صفحات تختی می باشد که کالا را روی آن می چینند و سپس بوسیله نوار استریپ فیکس کرده و توسط دستگاه های حمل و نقل همچون لیفتراک جا به جا می کنند. تقریبا تمامی کارخانجات تولید کننده کالا برای نگهداری و جابه جایی نیاز به پالت دارند . توجه به کیفیت پالت پلاستیکی انبار مسئله ای است که باید به آن پرداخته شود .

پالت پلاستیکی انبار

کیفیت پالت پلاستیکی انبار

دوام پالت پلاستیکی انباربسیار مهم است و باید فشار حاصل از محصول هر اندازه که سنگین باشد را به خوبی تحمل کند.بنابراین از مهم ترین فاکتورهای خرید پالت پلاستیکی توجه به دوام آن می باشد . در ظاهر تمامی پالت ها با دوام هستند و نمی شود تشخیص داد که کدام پالت از دیگری باکیفیت تر است . برای خرید پالت پلاستیکی انبار پیشنهاد میشود تا اعتبار فروشنده را ارزیابی کنید. فروشندگان معتبر میتوانند بهترین گزینه برای خرید پالت پلاستیکی باشند. فروشگاه آذرپالت که به صورت تخصصی در زمینه فروش انواع پالت فعالیت میکند میتواند بهترین انتخاب شما باشد.

 

مزایای پالت پلاستیکی

امروزه استفاده از محصولات پلاستیکی در صنعت و … بسیار رواج یافته است .با توجه به انعطاف پذیری پلاستیک و قیمت مناسب آن و مزایای دیگری که پلاستیک ها نسبت به چوب و فلزات دارند استفاده از آن ها راحت تر و مقرون به صرفه می باشد. بعضی از افراد ترجیج می دهند از پالت های چوبی استفاده نمایند  که حالت سنتی تر و قدیمی تر دارد .با این حال استفاده از پالت های چوبی کارایی مناسبی دارد . اما با تولید انواع پلاستیکی آن در سایز بندی های مختلف کم کم جای پالت های چوبی را گرفت .پالت های پلاستیکی بهداشتی و قابل شستشو هستند و به همین دلیل در حمل و نقل مواد خوراکی پر کاربرد هستند. این پالت ها در صورت رعایت میزان مقاومت قابلیت بیش از 30 بار استفاده را دارند و در نهایت به کاهش آسیب به نیروی انسانی و ماشینیِ صنعت بسته بندی و حمل و نقل و افزایش سرعت این صنایع کمک شایانی می کنند

پالت پلاستیکی

جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

قیمت پالت پلاستیکی دست دوم