خریدار پالت چوبی در کرج

پالت چوبی یک ابزار مهم جهت حمل و نقل وسایل و کالا های سنگین می باشد. بیشتر در کارخانجات و کارگاه ها که نیاز به حمل کالا به صورت مسطح وجود دارد، از پالت چوبی استفاده می شود. پالت برای نظم دهی کالا ها در زمان حمل بسیار کاربردی است. کالاهایی که دارای وزن زیاد می باشند از طریق پالت و جک پالت به راحتی می توان جا به جا کرد.
پالت ها بر اساس نوع کاربرد جنس های مختلفی دارند که شامل چوبی ،پلاستیکی و فلزی می باشد که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند. پالت چوبی به دلیل مزایا و کارایی که دارد پرکاربرد تر است.پالت های چوبی را می توان از انواع چوب ها براساس سفارش مشتری ساخت.پالت های چوبی را معمولا از جنس درختان پهن برگ می سازند به این دلیل که چوب این نوع از درختان دارای مقاوت بالایی در برابر تحمل وزن می باشند.
خریدار پالت چوبی در کرج
 

انواع پالت چوبی

پالت های چوبی دارای انواع و اقسام مختلفی هستند که همگی به دو صورت پالت نو و پالت دست دوم خرید و فروش می شوند.
برخی از مدیران ترجیح می دهند برای پایین آوردن هزینه های مجموعه پالت های دست دوم خریداری کنند اما در دراز مدت این کار نه تنها سودی برای مجموعه ندارد بلکه گاهی ضرر هم محسوب می شود.
پالت های نو دارای طول عمر و کارایی بیشتری هستند اما پالت دست دوم چندین بار مورد استفاده قرار گرفته،ممکن است مقاومت خود در برابر وزن را از دست داده باشد و یا حتی آسیب دیده باشد به همین خاطر پالت های نو می توانند انتخاب بهتری برای خرید باشند.
انواع پالت های چوبی عبارتند از : جعبه پالت چوبی (پالت چوبی باکس)، پالت چوبی یکبار مصرف، پالت چوبی بلاک، پالت چوبی دو شاخه، پالت چوبی اروپایی، پالت چوبی تک شاخه، پالت چوبی حمل و نقل، پالت چوبی استرینگر،پالت چوبی چهار طرفه.
 

اصول و نحوه ساخت ساخت پالت چوبی

در قدم اول برای ساخت پالت چوبی باید نوع چوب را انتخاب کرد و سپس الوارهای محکمی از چوب انتخابی در ابعاد مختلف تهیه کرد.
برای ساخت پالت چوبی ساده معمولا 15 تا 20 الوار در ابعاد مختلف نیاز است،بنا بر فاصله ای که در نظر دارید الوارها باید قرار بگیرند،تعداد الوار ها کم و زیاد می شود.
فروش پالت چوبی کرج

میخ و بسط های مورد نیاز را تهیه کرده و طبق نقشه الوارها را جاگذاری و توسط میخ های فولادی به هم وصل کنید.
 
خرید و فروش پالت چوبی در کرج
 

فروش پالت چوبی در کرج 

مجموعه آذر پالت یکی از بزرگترین مجموعه های خرید و فروش انواع پالت در کرج می باشد و به صورت حضوری در کرج پذیرای خریداران عزیز می باشد برای اطلاع از قیمت با مشاوران ما در آذرپالت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
 
 مرکز فروش پالت چوبی در کرج

فروش پالت چوبی دست دوم در کرج

خرید و فروش پالت چوبی در کرج