گروه خبري : عمومی
تاريخ انتشار : 1399/04/11 - 16:54 كد :33
ساخت میز تلویزیون با پالت چوبی
از ترکیب یک پالت قدیمی از رده خارج و خلاقیت می‌توان لوازمی مانند میز غذا خوری، میز کار، میز جزیره آشپزخانه، صندلی، نیمکت، جعبه گلدان (فلاور باکس)، قاب عکس و … ساخت.

فقط کافی است کمی خلاقیت و هنر به خرج دهید، قوه تخیل خود را به کار اندازید و هر ایده‌ای که به نظرتان حتی احمقانه به نظر می‌رسد، اجرا کنید. پالت امتحان خود را سال‌های سال است که پس داده است.

میز تلویزیون با پالت چوبی

پالت های چوبی در واقع صفحه های شبکه بندی شده ای هستند که با ابعاد حدودی یک متری در بازار به فروش می رسند. پالت ها از میخ کردن ورقه های تخته ای در کنار هم ساخته می شوند و برای جابجایی وسایل سنگین و حجیم مورد استفاده قرار میگیرند. شاید اگر برای منزل خود یخچال یا فریزر خریداری کرده باشید این این پالتها را در زیر آنها دیده باشید که معمولا بعد از نصب محصول، جایی بهتر از سطل زباله سر کوچه برای آنها در نظر گرفته نمی شود. می خواهیم در اینجا ببینیم که با همین ورقه های چوبی دور ریختنی چطور می توان میز تلویزیون هایارزان قیمت و شیک برای منزل، طراحی و تولید کرد.

میز تلویزیون با پالت چوبی

این مدل میز تلویزیون ها را به راحتی می توان با قرار دادن چند پالت چوبی بر روی یکدیگر ساخت و حتی برای زیبا ترشدنشان رنگی مشابه با رنگ های موجود در منزلتان به میز تلویزیون بزنید و باعث جذابیت بیشتر آن شوید.

مزایای ساخت میز تلویزیون با پالت چوبی

  • صرفه جویی در هزینه ها 
  • ایجاد فضایی نو و مدرن در منزل
  • استفاده ی دوباره از پالت های استفاده شده
  • محصول دست خود فرده بوده و با هر بار دیدن میز تلویزیون به استعداد های خود پی می برد.

خرید پالت چوبی دست دو