گروه خبري : عمومی
تاريخ انتشار : 1399/04/11 - 16:16 كد :32
کاربرد پالت چوبی
پالت‌های چوبی انواع مختلفی دارند که می‌توانید آن‌ها را به‌صورت رایگان و یا با هزینه کمی خریداری کنید. اندازه معمول و استاندارد پالت چوبی در حدود ۷۰*۱۰۰ سانتیمتر است. پالت‌های چوبی با توجه به نوع چوبی که در آن بکار رفته و میزان سالم بودن آن تعیین قیمت می‌شوند. بهتر است چنانچه از مهارت‌های نجاری برخوردار نیستید، نوع درجه ‌یک یا مرغوب آن را خریداری کنید. البته با کمی سمباده زبر می‌توانید سطح پالت را برای ساخت مبلمان با پالت چوبی هموار و آماده کنید.

پالت ، سازه‌ای محکم و با استحکام است که در صنایع مختلف برای حمل و نقل مورد استفاده قرار می‌گیرد. نیازهای گوناگون صنایع به حمل و نقل منجر به تولید، ساخت و فروش انواع مختلفی از پالت‌های سبک و سنگین در طرح‌های مختلف شده است. مهمترین مزیت پالت، قابلیت حمل توسط لیفتراک، جک پالت و یا جرثقیل می‌باشد. 

کاربرد پالت چوبی

 

ایده های جالب و مدرن برای استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون داخلی

پالت های چوبی به دلیل مدل خاصی که دارند می توانند پس از استفاده ی اصلی جهت حمل و نقل،به صورت وسایل چوبی مانند مبل،صندلی،میز،استند گل و... در دکوراسیون داخلی منزل استفاده شود و به دلیل جدید بودن بسیار جذاب و پرطرفدار هستند.

ساخت انواع مبل و صندلی با پالت

یکی از آسانترین راه ها برای استفاده مجدد از پالت ها ، میتوانید از آنها به عنوان میز و مبلمان استفاده کنید و یا می توانید از آن به عنوان میز چایخوری استفاده کنید و اوقات خوبی را با دوستتان داشته باشید.با استحکامی که این پالت های چوبی دارند، برای دوام و عمر مبلمان تان می تواند خیال تان راحت باشد. خلاصه به کمک این پالت های چوبی می توانید مبلمان دلخواه تان را طراحی کنید و بسازید. حتی اگر دلتان نخواست طراحی کنید، با نگاهی به این طرح های خلاق و زیبا و الگو گرفتن از آنها می توانید میز، نیمکت، تاب و هر آنچه می خواهید بسازید.

ساخت صندلی با پالت

ساخت گلدان و استند گل با پالت

با استفاده از پالت های چوبی روی هم چیده شده و یا چسبانده شده به دیوار می توان استند های گل دیواری و ایستاده ی زیبا و مد روز درست کرد که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

گلدان با پالت چوبی

 

ساخت انواع آلاچیق چوبی با پالت

 

 

ساخت آلاچیق با پالت

طراحی دکوراسیون داخلی با پالت چوبی