گروه خبري : عمومی
تاريخ انتشار : 1399/02/25 - 12:33 كد :28
جعبه پلاستیک چرخدار چیست؟
پالت پلاستیکی صفحات تختی که کالاها را روی آن می چینند و سپس بوسیله نوار استریپ فیکس کرده و توسط دستگاه های حمل و نقل همچون لیفتراک جا به جا می کنند. تقریبا تمامی کارخانجات تولید کننده کالا برای نگهداری و جابه جایی نیاز به پالت دارند. البته برخی هنوز هم از پالت چوبی استفاده می کنند، اما خوب است بدانید که پالت های چوبی علاوه بر آسیب بر محیط زیست و خطرات احتمالی برای کارگران خیلی زود از چرخه مصرف خارج می شوند در حالیکه پالت پلاستیکی را می توان تا 30 بار استفاده نمود.

جعبه پالت پلاستیکی

باکس پالت پلاستیکی(جعبه پالت پلاستیکی) در واقع همان پالت پلاستیکی است که دارای دیواره می باشد و شکلی مانند جعبه به خود گرفته است از این رو به این دسته از پالت پلاستیکی دیواره دار، باکس پالت پلاستیکی می گویند. باکس پالت پلاستیکی را میتوان به صورت ستونی روی هم قرار داد و با لیفتراک آن ها را جا به جا و یا انبار کرد.
 
 
 
 
جعبه پالت پلاستیکی

تولید جعبه پلاستیک چرخدار

در دنیای کنونی به هر طرف که بنگرید محصولاتی تولید شده از مواد پلیمری خواهید یافت. هرچیزی که از لاستیک یا پلاستیک تولید شده باشد یک نوع محصول پلیمری به شمار می رود. پلیمرهای طبیعی از چوب، پشم و ترکیبات سلولوزی و پلیمرهای مصنوعی از مواد نفتی ساخته می شوند. با توجه به شرایط اقلیمی کشورمان مواد پلیمری در دسترس بوده و همین موضوع به رشد و پیشرفت صنعت پلیمر کمک شایانی کرده است.
پالت پلاستیکی تولیده شده از پلیمر سبک، ضدآب و قابل شستشو است. بعد از چندین بار استفاده قابلیت بازیافت داشته و به دلیل انعطاف در فرآیند ساخت محصول تولید شده آسیب کمتری به کالاها و کارگران بخش حمل و نقل می زند.
 

مزایای استفاده از جعبه پلاستیک چرخدار

  • دارای استحکام و مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار
  • دارای ۴ چرخ برای راحتی در  جابه جایی بار و اجسام سنگین
  • مناسب برای حمل و نگهداری مواد غذایی، دارویی و بهداشتی
  • مقاوم در برابر رطوبت
  • قابلیت تعویض چرخ ها بعد از استفاده ی زیاد و فرسودگی

 

خرید جعبه پالت پلاستیکی

خرید جعبه پلاستیک چرخدار

 
امکان فروش پالت پلاستیکی به خاطر جنس آن وجود دارد. همچنین پلاستیک زنگ نمی زند و پوسیده نمی شود و عمر بالایی دارد. بنابراین شرکت ها می توانند پالت های پلاستیکی خود را بعد از استفاده در معرض فروش بگذارند. امکان بازیافت پالت پلاستیکی بعد از مستهلک شدن یا شکسته شدن وجود دارد زیرا مواد اولیه آن پلی اتیلن است. شرکت های بازیافت به دنبال خرید پالت پلاستیکی قدیمی هستند. اگر شما به صورت موقتی قصد استفاده از پالت را دارید شاید خریدن پالت پلاستیکی دست دوم باعث صرفه جویی در هزینه شما شود.
 
مطالب مرتبط :