گروه خبري : عمومی
تاريخ انتشار : 1398/10/10 - 10:27 كد :15
پالت پلاستیکی انبار
یکی دیگر از ابزار آلت که در صنعت و حمل و نقل میتوانیم از آن نام ببریم و بهره بسیار بجوییم پالت های پلاستیکی هستند٫ این پالت ها برای جلوگیری از تخریب محیط زیست و آسیب نزدن به جنگل ها٫ مقاومت و طول عمر زیاد مورد توجه تولید کنندگان پالت قرار گرفته است به طوری که اکنون انبوهی از تولید کنندگان پالت اقدام به تولید پالت های پلاستیکی کرده اند.

از تجهیزاتی که برای انبار کردن محصولات و تولیدات یک کارخانه مورد استفاده بسیار زیادی دارد، پالت میباشد که البته بیشتر ما به خوبی با آن آشنا هستیم. پالت پلاستیکی از بهترین نوع پالت است که توانسته به فروش بالایی دست یابد و بیشتر کارخانجات و انبارها مملو از این نوع پالت میباشد.

اما چرا پالت پلاستیکی توانسته به این میزان از محبوبیت دست یابد؟

پالت پلاستیکی برای انبارها اول از هر چیز بسیار بهداشتی تر از سایر پالت ها میباشد که به همین دلیل کارخانجات تولید کننده مواد غذایی و دارویی از مشتریان پر و پا قرص آن به دلیل عدم جذب آلودگی به مراتب کمتر آن هستند.
دوام پالت بسیار مهم است زیرا جابجایی های مکرر و فشار زیادی که به پالت ها وارد میوشد منجر به شکستگی و یا افت کیفیت آن میشود.
پالت پلاستیکی مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار وارد شده دارد و میتواند وزن بالای محصول را به خوبی تحمل کند.
پالت پلاستیکی وزن بسیار کمتری نیز دارد که جابجایی آنرا بسیار آسان کرده است. یک و یا حتی چند پالت پلاستیکی به راحتی توسط یک نفر قابل جابجایی است و نیازی به صرف نیروی زیادی ندارد.
پالت پلاستیکی قیمت بسیار مناسبی نیز دارد که این موضوع برای تولید کنندگان بسیار حائز اهمیت است و میتوانند در هزینه های خود صرفه جویی زیادی کنند.

 

پالت پلاستیکی انبار

تاریخچه ساخت پالت

جالب است بدانید که ...
این پالت ها برای اولین بار توسط نیروهای ارتش آمریکا در جنگ جهانی دوم برای تسریع در امر جا به جایی اسلحه و تجهیزات مورد نیاز جنگی و کم کردن نیروی کار انسانی مورد استفاده گرفت در ابتدا این صفحات از جنس فلز سپس چوب و اکنون بیشتر از جنس پلاستیک هستند که تا به امروز به دلیل مقاومت و کارایی بالا و طول عمر مناسب همچنان مورد توجه در صنعت و حمل نقل هستند.
این نوع پالت ها از جنس پلیمر هستند و قابلیت تحمل وزن بالا و مقاومت زیادی دارند همچنین قابل شستشو و ضد آب و قابل بازیافت نیز میباشند.
نکته قابل ذکر به خریداران آذر پالت این است که امکان فروش مجدد این پالتها وجود دارد زیرا پلاستیک هیچ گاه پوسیده نمیشود و زنگ نمیزند و عمر نسبتا بالایی دارد به همین دلیل در صورت شکسته شدن و غیر قابل مصرف بودن پالت ها, شما میتوانید پالت های خود را به شرکت های بازیافت پلاستیک و پلیمیر بفروشید. 
مشتری عزیز توجه کنید اگر به طور موقت احتیاج به پالت دارید شما میتوانید از پالت های دست دوم پلاستکی استفاده کنید که برای شما مقرون به صرفه تر و مناسب تر است.

در ضمن یکی از عواملی که موجوب خرابی پالت ها میشود :

 استفاده و جابه جایی نادرست و غلط از آن است در مجموع هر چه تعداد سفرهای پالت بیشتر باشد زودتر مقاومت خود را از دست میدهد.

فروش پالت پلاستیکی انبار

فروش پالت پلاستیکی در فروشگاه آذر پالت بسیار بالا میباشد و دلیل آن هم قیمت مناسب و کیفیت بالا می باشد. 
در صورت داشتن هرگونه سوال و در مورد خرید پالت پلاستیکی برای انبارها و یا فروش پالت پلاستیکی در تهران و کرج میتوانید با کارشناسان ما از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.
 
فروش پالت پلاستیکی در تهران و کرج
 

فروش پالت پلاستیکی در تهران و کرج