ساخت پالت چوبی در تهران و کرج

سایت آذر پالت یک مرجع تخصصی در زمینه فروش پالت چوبی است. این سایت از زمان آغاز فعالیت خود با به کار گیری  نیروی مجرب و متخصص در صنعت پالت چوبی یک به یک پله های پیشرفت را طی کرده و امروزه به عنوان یکی از برترین ها در زمینه پالت چوبی ، مورد استقبال گروه کثیری از هموطنان عزیز قرار رفته است.
پالت یکی از پرکاربردترین لوازم در صنایع بزرگ و انبار ها هست. پالت در سه نوع چوبی، پلاستیکی و فلزی مورد استفاده قرار می گیرد؛ اما یکی از پرکاربردترین نوع پالت، پالت چوبی است. ساخت پالت چوب به نسبت پالت پلاستیکی و فلزی ارزان تر تمام می شود.
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

ساخت پالت چوبی در تهران و کرج

مراحل ساخت پالت چوبی :

  • نحوه ساخت پالت چوبی به دو طریق انجام میگیرد دستی و مکانیزه (اتوماتیک)
  • در روش مکانیزه چوبها داخل مجموعه آذر پالت با ابزارآلات مخصوص چوب بری بریده میشود و به روش ماشینی اتصال و ساخت پالت چوبی انجام میشود.
  • و اما در روش دستی چوب های برش خورده توسط میخ های فولادی به یکدیگر متصل میشوند , توجه داشته باشید اندازه یکسان و پرچکاری دقیق نشان دهنده سلامت پالت است.
این نوع پالت ها از تخته ها، بلوکها یا تیرهای چوبی ساخته می شوند که با توجه به شرایط، از میخ، پیچ چوب، پبچ و مهره برای اتصال آنها به یکدیگر استفاده می شود. به طور کلی پالت های چوبی را می توان به دو نوع دو طرفه و چهار طرفه تقسیم نمود. پالت های چوبی در انواع یک رو و دو رو، دو طرفه و چهارطرفه، شاسی دار، بلوکی، باله دار و دندانه دار وجود دارند که تخته های سطحی آنها بسته به نوع استفاده با فاصله ویا در کنار هم قرار می گیرند. پالت ها برای حمل و نقل و یا ذخیره کردن موادی که دارای اشکال منظم هندسی هستند بکار می رود.
از این پالت های چوبی در ساخت انواع سازه های چوبی نیز می توان استفاده کرد که هرکدام از مشتریان عزیز با توجه به نیاز خود در فروشگاه مجموعه ما ثبت سفارش انجام می دهند. هدف ما جلب رضایت مشتریان و سهولت در انتخاب محصولات می باشد.
 
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید