خرید جعبه پلاستیکی بزرگ

جعبه پلاستیکی نوعی از پالت های پلاستیکی هستند که برخلاف پالت های پلاستیکی دارای صفحات محافظ می باشند، این صفحات حالت جعبه ای به پالت می دهند به همبن دلیل به این نوع از پالت ،جعبه پلاستیکی یا پالت جعبه ای(باکس پالت) می گویند.پالت های پلاستیکی به منظور حمل و نگهداری کالاهای با وزن متفاوت، در ابعاد متفاوت و با قدرت تحمل وزن مختلف ساخته می شود. در زمان های گذشته از پالت های چوبی و فلزی استفاده می شده است اما با تولید پالت های پلاستیکی استفاده از پالت های چوبی و فلزی منسوخ شد.
 

                     خرید جعبه پلاستیکی بزرگ


 

مزایا و ویژگی های جعبه پلاستیکی:

امکان نگهداری و بارگیری محصولاتبه صورت بهداشتی و ایمن
دارای مقاومت بالا در برابر ضربه،رطوبت  و مواد شیمیایی
عمر طولانی این جعبه ها در مقابل پالت های چوبی
قابلیت ضدعفونی کنندگی و شستن جعبه پلاستیکی
دارای تنوع در رنگ و سایز جهت انبارداری

قابلیت حک نوشته ی خاص و لوگو بر روی جعبه پلاستیک

موارد استفاده از جعبه پلاستیکی :

جعبه های پلاستیکی بزرگ برای حمل بار و یا چیدمان محصولات در انبار استفاده می شود،به دلیل مرتب چبدن کالاها بر روی یکدیگر حجم بیشتری از محصولات در این جعبه ها جای می گیرد و جا گذاری در انبارها راحت و آسان تر می شود. در صنایع آرایشی و بهداشتی، انبار های نگهداری مواد غذایی، سردخانه ها،اسکله ها و محل های بارگیری که امنیت بار مهم است ، از جعبه های پلاستیکی بزرگ استفاده می شود.

 پالت پلاستیکی لبه دار 

پالت پلاستیکی لبه دار  این نوع پالت نسبت به پالت های  چوبی و فلزی  سبک ترو انعطاف پذیرتر است و قابلیت تحمل وزن بیشتری را دارد در رنگ ها و سایزهای مختلف موجود است  به دلیل استرلیزه بودن این نوع پالت برای استفاده در صنعت غذایی نیز استفاده میشود

خرید پالت پلاستیکی لبه دار

خوشبختانه شرکت ما با تولید انواع پالت پلاستیکی مانند: پالت پلاستیکی صنعتی و پالت پلاستیکی بهداشتی و جعبه پالت و پالت پلاستیکی لبه دار  به دلیل کیفیت بالای محصولات خود مشتریان بسیار زیادی را به خود جذب کرده که باعث افتخار و خرسندی ما می باشد.