خرید پالت چوبی در کرج

شرکت آذر پالت تولید کننده پالت چوبی در کرج می باشد که با بهترین کیفیت سال هاست اقدام به تولید و فروش پالت چوبی نموده است . برای خرید تیراژ بالا پالت چوبی و یا حتی خرید تعداد محدود پالت چوبی با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.
پالت ها چوبی یکی از بهترین وسایل واسطه ای برای حمل انواع کالا می باشد و شما می توانید با توجه به نوع نیاز خود انواع پالت های چوبی را از این شرکت تهیه نمایید .
قبل از تولید این پالت ها ، معمولا حمل و نقل و جابه جایی انواع کالا ها بسیار مشکل و وقت گیر بود  ممکن بود در حین جابه جایی واژگونی کالا ها و یا ایجاد خسارت پیش بیاید و اما با به وجود آمدن این پال ها در ابعاد گوناگون و حتی سفارشی ، امکان جا به جایی کالا ها در سریع ترین زمان و با دقت و ایمنی بیشتر فراهم شد .
استفاده از پالت های چوبی بسیار محبوب و پر طرفدار میباشد و با اینکه پالت های فلزی و پلاستیکی با ویژگی های بسیار بهتر از پالت چوبی تولید شده ، اما استفده از پالت های چوبی کم نشد و بلکه حجم عظیمی از بازار به فروش این پالت های چوبی اختصاص داشته است .
پالت های چوبی دارای تنوع بالا و قیمتی بسیار ارزان تر از پالت های پلاستیکی می باشد .
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

جنس پالت چوبی

پالت چوبی از انواع چوب های مختلف ساخته می شود که تفاوت جنس ساختار پالت چوبی بر روی استحکام ان تاثیر زیادی دارد. پالت چوبی یک وسیله حمل و نقل سطح صاف است. پالت چوبی علاوه بر استفاده در صنعت حمل و نقل، برای ساخت انواع وسایل دکوری و تزیینی هم استفاده می شود. پالت چوبی وسیله ای بسیار کارآمد، در حمل و نقل و صنعت ساختمان است. پالت چوبی به دو نوع پالت چوبی نو و پالت چوبی دست دوم به فروش می رسد. که قیمت دست دوم ان بسیار کم می باشد. 
جنس پالت بر قیمت تمام شده ی محصول تاثیر بسیار زیادی گذاشته و حتی استحکام پالت نیز به این فاکتور بستگی داشته است .
برای اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع محصولات تولید شده در شرکت آذرپالت می توانید با کارشناسان شرکت آذرپالت در ارتباط باشید و انواع اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید .
در برخی موارد حتی پالت چوبی اجاره نیز می شود. مطمئنا همه ما به دنبال این هستیم که کاری کنیم که از نظر اقتصادی برایمان مقرون به صرفه باشد، اما آیا اجاره پالت چوبی بهتر است یا خرید آن؟ 
خرید پالت چوبی در کرج

اجاره پالت چوبی

اجاره پالت چوبی اصولا در مواقعی کاربرد دارد که شما به دنبال استفاده از پالت چوبی برای مدت کوتاهی باشید.اگر به فرض مثال شما برای یک بار باربری احتیاج به پالت دارید قطعا برایتان هزینه زیادی در برخواهد داشت تا پالت چوبی خریداری نمایید. برای این موارد بهتر است که پالت اجاره نمایید که هم هزینه پایینتری پرداخت نمایید و هم بعد از استفاده دچار دردسرهای فروش پالت چوبی نشوید.
همچنین می توانید پالت های چوبی را به صورت دست دوم نیز تهیه نمایید ، قیمت پالت های چوبی به خودی خود بسیار پایین تر از پالت های پلاستیکی بوده و در صورت خرید پالت های دست دوم ، قیمت آن بسیار کمتر نیز می شود .

خرید پالت چوبی 

اما از طرف دیگر ممکن است کار شما به شکلی باشید که دائما در حال استفاده از پالت چوبی باشید و این ابزار به نوعی ابزار کار شما باشد. در این شرایط مطمئنا برای شما به صرفه نخواهد بود تا دائما هزینه دوره ای برای خود ایجاد کنید، پس می‌بایست تمرکز خود را بیشتر بر روی خرید پالت چوبی بگذارید تا هزینه های دوره ای شما کم شود.
پالت های تولید شده در شرکت آذرپالت بسیار ارزان و مستحکم و با کیفیت می باشند و شما می توانید با توجه به نوع نیاز خود از این پالت ها استفاده های لازم را ببرید .
قبل از خرید پالت های چوبی به مواردی مانند تناسب ابعاد پالت با محصول مورد نظر ، استحکام و کیفیت محصول ، استاندارد های لازم ، رنگ و جنس چوب به خصوص برای استفاده در دکوراسیون و... توجه داشته باشید تا بتوانید در طولانی مدت از این پالت ها حداکثر استفاده را داشته باشید .
خرید این پالت ها بسیار به صرفه بود زیرا علاوه بر ارزان بودن قابلیت تعمییر نیز داشته است .

خرید پالت چوبی یا اجاره پالت چوبی

گاهی نیز پیش می‌آید که شما پالت چوبی را برای مدت میانه (نه کوتاه و نه بلند) نیاز دارید. در این شرایط باید بررسی کنید تا هزینه اجاره ای که باید برای اجاره پالت چوبی بپردازید چقدر است، سپس اگر هزینه اجاره خیلی کمتر از خرید بود، اجاره کنید. ولی اگر قیمت اجاره چندان کمتر از خرید نبود، پالت ها را خریداری کنید. هم چنین به آینده دور نیز نگاهی داشته باشید، اگر فکر می‌کنید در آینده ممکن است پالت چوبی مورد نیاز شما قرار بگیرد، سعی کنید آن ها را خریداری کنید تا برایتان مقرون به صرفه تر باشد.

قیمت پالت چوبی در تهران و کرج

قیمت پالت های چوبی با توجه به فاکتور های مختلفی متغییر می باشد مانند :
  • جنس چوب 
  • اندازه و ابعاد چوب 
  • شرکت سازنده 
  • استاندارد های حین تولید 
  • کیفیت محصول 
  • و...
هر یک از موارد بالا بر قیمت نهایی محصول تاثیر گذار بوده و شما می توانید برای اطلاعات دقیق در رابطه با ابعاد کالا و قیمت آن ، با کارشناسان حرفه ای آذرپالت در ارتباط باشید و از مشاوره ای حرفه ای در رابطه با نوع خرید خود بهره مند شوید .