خرید پالت چوبی در تهران

پالت‎های چوبی از قدیمی ‎ترین اشکال پالت و محبوب ‎ترین نوع آن‎ ها محسوب می‎شود. که با آمدن پالت های فلزی و پالت های پلاستیکی هنوز کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. پالت های چوبی از نظر قیمت از سایر پالت ها به صرفه تر می باشند و خرید پالت چوبی هزینه کمتری در بر می گیرد، و خیلی از افراد برای انتقال و جابجایی بار از پالت های چوبی استفاده می نماید. 
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

پالت چوبی استاندارد

پالت های چوبی سایز استانداردی دارند و برای حمل و نقل صادراتی مورد استفاده قرار می گیرند ولی برای برخی از جابجایی ها شاید نیاز به پالت چوبی با سایز دلخواه داشته باشید که می توانید بر طبق سفارش خود کالای خود را دریافت نمایید.
این نوع از پالت‎ها عمر نسبتا خوب به همراه قدرت مناسب جهت حمل یک تن کالا دارند و از همه مهم‎تر قیمت پایین‎تری به نسبت پالت پلاستیکی یا انواع فلزی و آلومینیومی دارند.

 
فروش پالت چوبی در تهران

 مدت زمان استفاده از پالت چوبی

پالت چوبی در آخرین بررسی‎های صورت گرفته نشان داده شده که انواع چوبی اکثر سفری که قادر به انجام هستند ۴ تا ۶ مرتبه است، پس اگر مدت زمان زیادی احتیاج به حمل و نقل ندارید خیلی به صرفه تر می باشد که پالت های چوبی خریداری نمایید. 
اگر استفاده شما به مدت یک یا دو مرتبه باشد می توانید پالت های چوبی خود را بفروشید، هر چند قیمت دست دوم آنها به نسبت قیمتی ندارد اما بهر حال یک سوم مبلغ خرید خود را می توانید بدست بیاورید با این وجود که کار خود را نیز انجام داده اید و از این پالت های چوبی استفاده نموده اید.

 
خرید پالت چوبی در تهران

معایب پالت چوبی

اما از ویژگی‎های منفی پالت چوبی می‎توان نمونه‎ هایی مانند آتش‎ سوزی، عدم رعایت بهداشت و پوسیدگی را نام برد.
با آن‎که پالت چوبی انتخابی سنتی است ولی به دنبال پیشرفت صنعت پلاستیک در سطح جهان و ایران پالت پلاستیکی نیز به عرصه حمل و نقل کالا وارد شده و انتخاب قابل قبولی به شمار می‎رود.
اگر این دو پالت را مقایسه کنیم، پالت پلاستیکی خرابی کمتری به نسبت برادر چوبی خود دارد و کارگران با آسیب کمتری روبرو می‎شوند. با این ‎وجود شرکت‎های زیادی به مزایای پلاستیک پی نبرده‎اند و زمان می‎برد برای خرید پالت پلاستیکی سرمایه‎گذاری لازم را انجام دهند.

قیمت پالت چوبی در تهران

 با ویژگی هایی که بیان کردیم می توانید تصمیم به خرید پالت چوبی بگیرید و  قیمت پالت چوبی را می توانید مشاهده نمایید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس حاصل نمایید تا کارشناسان بخش فروش شما را راهنمایی نمایند.

خرید پالت چوبی

خرید پالت چوبی در تهران و کرج  توسط شرکت بزرگ آذر پالت فراهم می باشد . مشتریان عزیز می توانند با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل نماید و سفارشات خود را ثبت نمایند.