پالت چوبی در اشتهارد

پالت‌ها سازه‌هایی محکم هستند و در صنایع مختلف برای حمل و نقل به کار می‌روند. جنس این پالت‌ها می‌تواند از چوب، پلاستیک، مواد بازیافتی و یا فلزات مختلف باشد. در صنایع مختلف نیاز به حمل و نقل‌های درون کارگاهی و بیرون کارگاهی باعث شد تا سازندگان به فکر تولید و ساخت پالت بیفتند. این پالت‌ها بسته به نیاز مشتریان در دو نوع سبک و سنگین تولید می‌شوند. بهترین نوع پالت ها که بسیار پرکاربرد نیز می باشد پالت چوبی است،پالت های چوبی به دلیل سبک و در دسترس بودن طرفداران زیادی دارند. ما در مجموعه آذرپالت انواع پالت چوبی در ابعاد مختلف را خدمت شما عزیزان ارائه می کنیم. برای خرید پالت چوبی در اشتهارد با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید و بهترین پالت چوبی در اشتهارد را خریداری نمایید.

09121872085  -  09351872085 - 09101872085
پالت چوبی در اشتهارد

انواع پالت چوبی

یکی از انواع پالت های موجود در بازار، پالت چوبی است که با توجه به نوع و جنس خاصی که دارد می تواند مورد استقبال مشتریان قرار بگیرد تا برای کار های مختلف از آن استفاده نمایند. پالت چوبی یک سکوی چوبی کوچک است که برای حمل و نقل مواد و تجهیزات استفاده می شود. البته در بسیاری از موارد از پالت های چوبی در انبار برای ذخیره نمودن مواد نیز استفاده می شود. به همین دلیل است که استفاده از پالت چوبی برای انبار ها می تواند علاوه بر سرعت بیشتر در ذخیره سازی مواد باعث تسهیل در روند انبارداری نیز شود. برای آشنایی بیشتر شما عزیزان به توضیح برخی از پالت های چوبی می پردازیم.

پالت استیرینگر

این پالت چوبی بوده و از 3 تکه چوب موازی با که در کف و انتهای چوب ها قرار می گیرد تشکیل شده است. این پالت دو راه می باشند بدان معنی که جک پالت می تواند از 2 طرف، آن را بلند کند. ولی لیفتراک می تواند آن را از 4 طرف بلند کند بنابراین حمل این نوع پالت ها توسط لیفتراک راحت تر و سریع تر از جک پالت می باشد.

پالت باکس

این نوع پالت دارای لبه های بلند هستند و شکل یک جعبه را دارند و مخصوص حمل وسایل و بارهایی هستند که باید در اطراف نیز از ضربه در امان بمانند.

پالت بلوکی

پالت بلوکی که به آن مانجو هم می گویند مستحکم تر از پالت های استیرینگر هستند. پالت های بلوکی طوری طراحی شده اند که از نظر عمودی و افقی مناسب تر برای حمل بار می باشند. یک پالت بلوکی به عنوان پالت های 4 راهی شناخته می شوند چون جک پالت می تواند آن را از هر چهار جابجا کند.
 

قیمت پالت چوبی در اشتهارد 

پالت چوبی به دلیل اینکه دارای انواع و اقسام مختلف هستند به همین دلیل دارای قیمت های مختلفی نیز می باشند برای دریافت قیمت پالت چوبی در اشتهارد با مشاوران ما در مجموعه آذرپالت تماس حاصل نمایید و بهترین پالت چوبی در اشتهارد را خریداری نمایید.

خرید پالت چوبی در اشتهارد

برای خرید پالت چوبی ابتدا باید انواع و اقسام مختلف آن را شناخته و در مورد آن اطلاعات کسب کنید سپس برای خرید پالت چوبی در اشتهارد اقدام نمایید.
whatsapp
Instagram
telegram
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.