فروش عمده پالت پلاستیکی در کرج

پالت پلاستیکی صفحات تختی که کالاها را روی آن می چینند و سپس بوسیله نوار استریپ فیکس کرده و توسط دستگاه های حمل و نقل همچون لیفتراک جا به جا می کنند. تقریبا تمامی کارخانجات تولید کننده کالا برای نگهداری و جابه جایی نیاز به پالت دارند. البته برخی هنوز هم از پالت چوبی استفاده می کنند، اما خوب است بدانید که پالت های چوبی علاوه بر آسیب بر محیط زیست و خطرات احتمالی برای کارگران خیلی زود از چرخه مصرف خارج می شوند در حالیکه پالت پلاستیکی را می توان تا 30 بار استفاده نمود. ما در مجموعه آذرپالت انواع پالت پلاستیکی در ابعاد و رنگ های مختلف بنا به درخواست شما مشتریان عزیز به صورت عمده (سفارش بالای ده عدد) در کرج به فروش می رسانیم.

                      02636121340     0263612330     09101872085     09121872085                   

 

کاربرد پالت پلاستیکی

به دلیل استریلیزه شدن پالت‌های پلاستیکی و عدم نفوذ حشرات و جوندگان، این پالت‌ها در صنایع غذایی کاربرد ویژه‌ای دارند و بیشتر استفاده می‌شوند. از این پالت‌ها بیشتر در شهرهای شمالی و جنوبی کشور که رطوبت زیادی وجود دارد استفاده می شود به دلیل این که پالت‌های پلاستیکی مشکل پوسیدگی و زنگ زدگی ندارند. از جمله مکان‌هایی که پالت‌های پلاستیکی در آن‌ها استفاده می‌شود عبارتند از:
 
  • سردخانه‌ها
  • انبارهای نگهداری مواد غذایی و کالا
  • صنایع غذایی
  • صنایع آرایشی و بهداشتی
  • اسکله‌ها و محل‌های بارگیری
  • تهیه و تولید و عرضه کالاهای کاغذی

فروش عمده پالت پلاستیکی
 

قیمت عمده پالت پلاستیکی

فروش عمده پالت پلاستیکی را با مراجعه به آذر پالت و یا سفارش آنلاین در سایت آذرپالت انجام دهید . مراکز مختلفی در هر شهری وجود دارند که عرضه کننده عمده این نوع از محصول می باشند. از این مراکز می شود پالت ها را در کیفیت های گوناگونی مشاهده کرد و اقدام به خریدشان نمود. از جانب دیگر، نمایندگی های شرکت های تولیدی و وارداتی نیز گزینه های مناسبی هستند که می توان به آنان هم برای خرید عمده مراجعه نمود . با توجه به اینکه کیفیت  پالت پلاستیکی بسیار حائز اهمیت می باشد باید خریداری پالت پلاستیکی عمده خود را از سایت ها و یا فروشگاه هایی انتخاب نمایید که بهترین پالت ها را در اختیار شما قرار دهند . آذر پالت ارائه دهنده انواع پالت پلاستیکی  و جچوبی در اندازه ها و انواع گوناگون .