بهترین پالت فروشی

پالت ابزاری است مسطح جهت حمل و نقل و جا به جایی کالا که در کارخانجات و کارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد آذرپالت یکی از بهترین پالت فروشی ها در کشور می باشد که انواع پالت چوبی و پالت پلاستیکی را در کرج و تهران عرضه می دارد.آذرپالت به منظور ارتقای سطح کیفی فروش انواع پالت در سطح کشور اقدام به راه اندازی سایت فروشگاهی خود نموده است و شما مشتریان عزیز می توانید با ورود به سایت اینترنتی این مجموعه و انتخاب انواع پالت چوبی و پالت پلاستیکی اقدام به خرید پالت در هر جای کشور کنید.پس از انتخاب پالت مد نظر خود می توانید برای ثبت سفارش خود با شماره های زیر تماس گرفته و پالت های مد نظر خود را خریداری نمایید.ثبت سفارش پالت در این مجموعه حداقل ده عدد به بالا می باشد.

09121872085    |   09351872085    |   09101872085
 

خرید پالت چوبی ارزان 

پالت چوبی بر اساس ساختاری که دارد از چوب هایی با جنس های مختلف ساخته می شود . ساختار و طراحی پالت بر قیمت پالت چوبی تاثیر دارد. اینکه از چه نوع چوبی تولید شده و در چه ابعادی تولید شده بر قیمت پالت چوبی تاثیر دارد.پالت های چوبی در دو صنعت ساختمان سازی و حمل و نقل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اگر برای مدت کوتاهی نیاز به پالت دارید بهتر است پالت چوبی تهیه نمایید زیرا قیمت پالت های چوبی ارزانتر می باشند و هم به نسبت پالت های پلاستیکی عمر کمتری دارند. پالت های چوبی انواع مختلفی از نظر ساختار ظاهری دارند که کاربردهایشان نیز با هم فرق می کند.برای خرید پالت چوبی ارزان قیمت در کرج و تهران با ما در مجموعه آذرپالت تماس حاصل نمایید تا بهترین پالت های چوبی را به شما عرضه کنیم.
خرید پالت چوبی ارزان

خرید پالت پلاستیکی ارزان

پالت های پلاستیکی به منظور حمل و نگهداری کالاهای با وزن متفاوت، در ابعاد متفاوت و با قدرت تحمل وزن مختلف ساخته می شود. در زمان های گذشته از پالت های چوبی و فلزی استفاده می شده است اما با تولید پالت های پلاستیکی استفاده از پالت های چوبی و فلزی منسوخ شد.سبک و بهداشتی بوده و در عین سبک وزنی میتوان بار های سنگین وزن را تحمل کند و از قدرت تحمل بالایی برخوردارد است. پالت پلاستیکی به نحوی طراحی و ساخته شده است که علاوه بر نمای زیبا به علت طراحی بسیار عالی دسته بندی را بسیار آسان میکند. پالت های پلاستیکی دارای رنگ بندی گوناگون میباشد که میتوانید در هنگام دسته بندی از رنگ آن ها به عنوان نشانه استفاده کنید.
پالت پلاستیکی به علت استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب در هنگام ساخت دارای  قابلیت انعطاف پذیری و ضربه گیری می باشد و در برابر آب و هوا و یا مواد شیمیایی و سمی مقاوم میباشد. به پالت پلاستیکی به علت ویژگی انعطاف پذیری به بار و کالا آسیبی نخواهد رساند.
خرید پالت پلاستیکی ارزان
 

قیمت پالت چوبی ارزان در کرج

قیمت پالت پلاستیکی ارزان در کرج

آدرس بهترین پالت فروشی در کرج

کیلومتر 27 جاده مخصوص کرج-تهران، روبروی ضلع غربی ایستگاه مترو اتمسفر،فروشگاه آذرپالت،مهدی بزینی
whatsapp
Instagram
telegram
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.