فروش پالت چوبی در کرج

پالت چوبی می توانند از جنس چوب های نرم نیز تولید گردند که برای بارگیری سبک وزن مناسب می باشند. سطح آسیب ‎پذیری این پالت ها کم می باشد. این پالت ها چوبی برای بارهایی مانند بسته‎ های دستمال  کاغذی  مناسب هستند. دوام  نرم چوب ‎ها را می‎ توان با خشک کردن از راه  کوره، بالا برد. 
انجام پروسه و فرایند خشک ‎سازی چوب کاج زرین در کوره، این چوب را از نظر استحکام با بعضی از پهن برگان برابر می‎کند. سوزنی برگان از پهن برگان وزن کمتری داشته و سبک ‎تر هستند و شرکت با در نظرگیری بسته‎ ها و حمل و نقل آن ‎ها جنس پالت چوبی را مورد انتخاب قرار می‎دهد. 
فروش پالت چوبی در کرج
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

هزینه پالت چوبی برای حمل و نقل 

مشتریانی که بارهای سنگین حمل می‎کنند به پالت چوبی قوی به منظور پشتیبانی از کالاهای خود نیاز دارند. پالت چوبی هنوز هم در کسب وکارهای زیادی  که بخش نقل و انتقال محصولات  دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.
از آنجا که پالت چوبی از تخته های مختلف تشکیل شده است در صورت شکستن و یا هنگام لزوم به راحتی می توان آن را با تخته دیگری جایگزین کرد، که این کار باعث تسریع زمان تعویض و تعمیر می شود و همچنین هزینه تعمیر را بسیار کاهش می دهد.
 

پالت چوبی استاندارد

بسته به نوع صنعت، استانداردهایی برای اندازه پالت چوبی وجود دارد که رعایت آنها ضروری است. اکثر صنایع، با این حال، دارای انعطاف پذیری در این رابطه هستند. اندازه موثر پالت چوبی علاوه بر این استانداردها، به ویژگی های واحد بارگیری نیز بستگی دارد. راه ارتباط پالتیزر با پالت چوبی، و همچنین روش ذخیره سازی مورد نظر باید تماما در هنگام انتخاب اندازه پالت چوبی در نظر گرفته شود. این متغیرها می توانند به آسانی توسط سیستم طراحی پالت چوبی به منظور تعیین اندازه بهینه پالت چوبی برای استفاده، تجزیه و تحلیل شوند.

انتخاب اندازه پالت چوبی

انتخاب اندازه پالت چوبی بستگی به نوع استفاده از آن دارد.
اندازه پالت چوبی در صنعت های مختلف متفاوت است. برخی، مانند صنایع مواد غذایی، از سایز استاندارد برای پالت چوبی استفاده می کنند. اما برخی دیگر ممکن است، یک اندازه خاصی برای پالت چوبی احتیاج داشته باشند.


 

خرید پالت چوبی کرج

مرکز فروش پالت چوبی در کرج