فروش پالت چوبی در تهران

برای خرید پالت چوبی مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید، نوع چوب مورد استفاده در تولید پالت چوبی می باشد. تولیدکنندگان معتبر و شناخته شده پالت چوبی از چوب‎ های با کیفیت بالا جهت تولید و ساخت پالت چوبی استفاده می ‎کنند. برای تهیه پالت چوبی از تنه  درختان  پهن برگ استفاده می شود. 
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

پالت چوبی از چه درختانی تهیه می شود؟

هسته چوب‎ های جنگلی مانند بلوط و گیلاس از دوام بیشتری برخوردار می باشند، پالت چوبی ساخته شده از این نوع چوب ‎ها برای بارهای سنگین و آسیب ‎پذیر ایده‎ال می باشند. ساخت بیشتر از دو برابر پالت‎های چوبی از چوب جنگلی صورت گرفته است. بیشتر از شصت درصد پالت‎ های چوبی ساخته شده از چوب پهن برگان ترکیبی از چوب ‎های گوناگون به شمار می ‎روند اما در حدود ۲۷ درصد از چوب بلوط و یا هسته چوب‎های سخت دیگر ساخته شده اند.
 چوب ‎های سخت در سه دسته‎ قرار می‎گیرند: تراکم بالا، متوسط  و پایین
 خریدار بر اساس نیاز خود، نوع آن را انتخاب می نماید.
 
فروش پالت چوبی در تهران

ساختار پالت چوبی

انتخاب نوع چوبی که برای ساخت پالت چوبی در تهران به کار گرفته شود اغلب اوقات به قیمت و دوام چوب بستگی دارد. چوب یک ماده ارزان قیمت و بسیار با دوام و محکم می باشد و پس از تبدیل شدن به پالت چوبی قابلیت بازیافت و بازیابی را دارد .
بعضی از تولیدکنندگان و فروشندگان تخصصی، به پالت ‎های فلزی و یا پلاستیکی احتیاج دارند ولی این مواد بسیار گران‎ قیمت ‎تر هستند. در نتیجه برای اکثر بخش ‎ها، چوب محبوب ‎ترین ماده در دسترس به شمار می‎رود.

قیمت پالت چوبی

شرکت آذرپالت یکی از تولید کنندگان پالت های چوبی و پالت های پلاستیکی در تهران و کرج می باشد . این شرکت با بهترین مواد و کیفیت محصولات خود را تولید می نماید. قیمت پالت چوبی بسیار مقرون به صرفه می باشد. جهت مشاهده قیمت پالت چوبی و قیمت پالت پلاستیکی به صفحات مربوطه مراجعه نمایید.

آذر پالت، پالت چوبی در تهران با نازلترین قیمت به فروش می رساند.
 

فروش پالت چوبی در تهران و کرج