قیمت پالت چوبی

پالت چوبی بر اساس ساختاری که دارد از چوب هایی با جنس های مختلف ساخته می شود . ساختار و طراحی پالت بر قیمت پالت چوبی تاثیر دارد. اینکه از چه نوع چوبی تولید شده و در چه ابعادی تولید شده بر قیمت پالت چوبی تاثیر دارد. 
پالت های چوبی در دو صنعت ساختمان سازی و حمل و نقل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اگر برای مدت کوتاهی نیاز به پالت دارید بهتر است پالت چوبی تهیه نمایید زیرا قیمت پالت های چوبی ارزانتر می باشند و هم به نسبت پالت های پلاستیکی عمر کمتری دارند. پالت های چوبی انواع مختلفی از نظر ساختار ظاهری دارند که کاربردهایشان نیز با هم فرق می کند. 
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

پالت استرینگر 

پالت چوبی استرینگر از یک قاب تشکیل شده از سه یا تعداد بیشتری  قطعه موازی، تخته و الوار ( تراورس) است. تخته‎های کفی بر روی این تراورس‎ها واقع می‎شوند تا به دنبال آن پالت چوبی شکل بگیرند. پالت های استیرینگر به عنوان پالت های دو راه شناخته شده است. زیرا یک جک پالت تنها می تواند از دو طرف، آن را بلند کند نه چهار طرف. از طرفی دیگر یک لیفتراک می تواند آن را از چهار طرف بلند کند. حمل این نوع پالتها توسط لیفتراک سودمند تر از حمل به وسیله ی جک پالت می باشد.

قیمت پالت چوبی
 

پالت چوبی بلوکی

پالت چوبی بلوک یا پالتهای مانجو اغلب اوقات در مقایسه با پالت چوبی استرینگر از استحکام بیشتری برخوردار بوده و قوی‎تر است. پالت چوبی بلوک از هر دو سمت استرینگرهای افقی و عمودی برای آسان‎سازی امر حمل کارآمد استفاده می‎کند. یک پالت بلاکی به عنوان پالتهای چهار راهی نیزشناخته شده هستند و دلیل آن این است که یک جک پالت قادر است ان را از هر چهار طرف حمل کند و حرکت دهد.

پالت چوبی 

تمامی پالت‎های چوبی استرینگر و بعضی از پالت‎های چوبی بلوک بر مبنای یک پایه هستند، یعنی تخته‎ های پایین‎ گرا به یک سمت راهنمایی می‎شوند. در صورتی که حمل تجهیزات خودکار می‎تواند طراحی در این جهت داشته باشد، اغلب اوقات این کار می‎تواند به شکل سریع‎ تر و موثرتری صورت گیرد اگر پالت چوبی در هر دو سمت تخته ‎های شیب‎ دار لبه‎ های زیرینی به سمت پایین داشته باشد.

 علاوه بر پالت استرینگر و پالت بلوکی این پالت ها نیز در رده پالت های چوبی قرار می گیرند:
پالتهای چوبی برگشتی دو چهره
پالتهای چوبی غیر برگشت پذیر دو چهره
پالت های تک چهره
پالتهای چوبی استاندارد طبقه ای
  • فلاش
  • دو بال
  • تک بال
ساخت پالت چوبی در تهران و کرج     02636121340  02636121330    09101872085    09121872085