قیمت پالت چوبی دست دوم

قیمت پالت چوبی دست دوم نیز بر اساس میزان استفاده ای که از آن شده و هم چنین اندازه آن تعیین می شود. هم چنین جنس چوبی که پالت را از آن ساخته اند نیز در قیمت پالت چوبی دست دوم تاثیرگذار است  پالت نو و پالت دست دوم تفاوت قیمت بسیار زیادی دارد به طوری که میتوان گفت تقریبا قیمت پالت چوبی دست دوم یک سوم قیمت پالت چوبی نو می باشد. ما در مجموعه آذرپالت انواع پالت چوبی نو و پالت چوبی دست دو و ارزان قیمت را خدمت شما مشتریان عزیز ارائه می کنیم برای خرید پالت چوبی دست دو در کرج با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید.

              02636121330     02636121340    09101872085    09121872085

خرید پالت چوبی دست دوم در کرج

پالت های چوبی تولید شده توسط این شرکت علاوه بر کیفیت بالا، از لحاظ قیمت نیز در رقابت با سایر شرکت های تولید کننده ی پالت چوبی می باشد.پالت های چوبی عموما برای نگه داری کالا ها در انبار ها و یا برای حمل و نقل محصولات تولید شده در کارخانجات استفاده می شوند.کالا هایی که بر روی پالت های چوبی قرار می گیرند، عمدتا وزن زیادی داشته برای همین لازم است تا پالت از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشد. پالت های تولید شده توسط آذرپالت این ویژگی را دارا می باشند.
 
قیمت پالت چوبی دست دوم

فروش پالت چوبی دست دوم در کرج

پالت های چوبی انواع گوناگونی دارند و هر کارخانه یا شرکت با توجه به نوع مصرف خود یکی از آن ها را انتخاب و خریداری می نماید. پالت های چوبی در دو مدل نو و دست دوم در بازار موجود می باشند. پالت نو به دلیل این که تا به حال از آن استفاده نشده، استحکام بیش تری نسبت به پالت چوبی دست دوم دارد؛ چه برای حمل و نقل و چه برای نگه داری کالا در انبار ها.آذرپالت مرکز فروش پالت چوبی دست دوم در کرج آماده ی عرضه انواع پالت چوبی دست دو با قیمت مناسب در کرج می باشد.
 

پالت چوبی دست دو در کرج

گاهی اوقات برای نگه داری و انتقال وسایل گران قیمت احتیاج به پالت داریم ولی این وسایل وزن کمی دارند، پس نیازی به پالت نو نداشته و می توانیم از پالت های دست دوم استفاده نماییم. اما برای انبار کردن و ذخیره ی طولانی مدت کالا های سنگین، حتما باید پالت های نو و دست اول خریداری کنید. پالت های چوبی، چیدمان منظمی به کالا های موجود در انبار ها یا سردخانه ها می بخشند و روند انبار داری را نیز آسان می کنند.برای خرید پالت چوبی دست دو در کرج با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید.

خرید پالت چوبی دست دو در کرج

پالت های چوبی ساختاری ساده داشته و در صورت خراب و یا شکسته شدن، قابل تعمیر و استفاده ی مجدد می باشند. از این رو خرید پالت های دست دوم به صرفه تر می باشند زیرا در صورت خراب شدن، می توانید به راحتی آن را تعمیر کرده و مجددا استفاده نمایید.خرید پالت چوبی دست دو ارزان در کرج را با ما در این مجموعه تجربه کنید.