قیمت پالت پلاستیکی دست دوم

آذرپالت ارائه کننده انواع پالت پلاستیکی نو دسته دو در کرج می باشد برای خرید پالت پلاستیکی دست دوم و همچنین دریافت قیمت پالت پلاستیکی دست دوم با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.پالت پلاستیکی صفحات تختی که کالاها را روی آن می چینند و سپس بوسیله نوار استریپ فیکس کرده و توسط دستگاه های حمل و نقل همچون لیفتراک جا به جا می کنند. تقریبا تمامی کارخانجات تولید کننده کالا برای نگهداری و جابه جایی نیاز به پالت دارند. البته برخی هنوز هم از پالت چوبی استفاده می کنند، اما خوب است بدانید که پالت های چوبی علاوه بر آسیب بر محیط زیست و خطرات احتمالی برای کارگران خیلی زود از چرخه مصرف خارج می شوند در حالیکه پالت پلاستیکی را می توان تا 30 بار استفاده نمود.
 
                          02636121340   02636121330     09101872085      09121872085

استاندار سازی پالت موضوعی است که در دهه اخیر مورد توجه بسیاری از کشورها قرار گرفته است. با پالت های استاندارد حمل و نقل کالاها در سطح بین المللی و بین قاره ای راحت تر بوده و نیازی نیست برای کانتینر های جاده ای یا کشتیرانی باکس های کالاها را باز و مجدد بسته بندی کنیم. در بهتری شرایط محصولات از اولین بسته بندی در ابتدای خط تولید تا رسیدن به دست مصرف کننده احتیاجی به بازگشایی نخواهند داشت. در حال حاضر دو نوع استاندارد برای ابعاد پالت وجود دارد که استاندارد ایزو 6780 در میان کشورهای آسیایی و استاندارد EUR در میان کشورهای اروپایی بیشتر رواج دارد. شرکت آذرپالت این توانایی را دارد که انواع پالت پلاستیکی را در ابعاد،وزن،رنگ و کیفیت های متفاوت تولید و در اختیار مشتریان محترم قرار دهد. هم چنین به علت قابلیت چند بار استفاده از پالت پلاستیکی، می تواند به عنوان مشاور و واسطه ای برای خریداران و فروشندگان پالت پلاستیکی خدمات لازم را ارائه کند.برای خرید پالت پلاستیکی دست دوم با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید.
قیمت پالت پلاستیکی دست دوم

فروش پالت پلاستیکی دست دوم

پالت ها صفحات تختی هستند که کالاها را بر روی آن می چینند و به وسیله نوارهایی آن را فیکس کرده تا در یک شکل ثابت بتوان آن را از طریق جک لیفتراک یا بلندکنندده های دستی جابه جا کرد. نقش پالت ها در اولین مرحله ی انتقال کالا مشخص می شود. ارزان ترین پالتها از چوب ساخته می شوند اما معمولا عد از اولین استفاده در آخرین مرحله چرخه انتقال به عنوان زباله دور ریخته می شوند. در حالیکه پالت های پلاستیکی بعد از استفاده  بازگردانده و با به فروش می رسند. پالت را طوری طراحی می کنند که بتوان آن را با لیفتراک یا حتی کشنده های دستی جابه جا کرد تا به نیروی ماهیچه ای کمتری نیاز باشد. بدین ترتیب نیروی کار و محصولات آسیب کمتری خواهند دید. پالت ها را یا از مواد نو پلیمری یا از قوطی های نوشیدنی قابل بازیافت می سازند. آذرپالت مرکز فروش پالت پلاستیکی دست دوم آماده ی ارائه انواع پالت پلاستیکی به شما عزیزان می باشد.

پالت پلاستیکی دست دو

خرید پالت پلاستیکی دست دو در کرج