قیمت پالت پلاستیکی بهداشتی در کرج

کارویژه ی اصلی یک پالت پلاستیکی در جابه جایی محصولات در ابعاد بزرگ و توسط ماشین آلات حمل و نقل کلان است. بنابر این باید متناسب و هم اندازه با این ابزار و همگام با رشد تکنولوژیک آنها طراحی شود. به عنوان مثال در دنیا بسیاری از شرکت ها پالت پلاستیکی را با مواد بازیافتی می سازند و با تغییر ترکیبات اولیه آن را به اندازه پالت نو مقاوم می کنند. بدین ترتیب تولیدات با مواد بازیافتی یک پیشرفت و افتخار به شمار می رود در حالیکه در ایران مشتریان اقبالی به چنین محصولات نشان نمیدهند. البته شاید ارزان و در دسترس بودن مواد پلیمری در ایران علت دیگر کم توجهی به این موضوع باشد. پالت های پلاستیکی صفحات تختی هستند که در زیر محصولات قرار گرفته و بسته ها را روی آن می چینند. برای تثبیت آنها نیاز به روکشی محکم و سازگار با محیط زیست داریم که در سرعت بسته بندی اختلال ایجاد نکند.در ایران پالت ها از مواد پلیمیری بهداشتی تولید می شوند که باعث پاکیزگی و بهداشت بیشتر پالت ها می شود شرکت آذرپالت تولید کننده انواع پالت پلاستیکی بهداشتی می باشد شما عزیزان می توانید برای خرید انواع پالت پلاستیکی بهداشتی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

                         02636121330     02636121340     09101872085     09121872085

خرید پالت پلاستیکی بهداشتی در کرج

پالت پلاستیکی بهداشتی این امکان را برای خریدار فراهم می‎کند که بتواند حجم زیادی از بار را جابجا کرده و یا این‎که بار و کالا به شکل منظم ذخیره و نگهداری کند. به کمک پالت پلاستیکی بهداشتی بار و اجناس دور از زمین و رطوبت نگه داشته می‎شود و به عنوان یک پایه و کفی ثابت برای انبار بار و کالا به کار گرفته می‎شود. پالت پلاستیکی بهداشتی به شکل یک‎بار مصرف به منظور بسته‎بندی بار و کالا به کار گرفته می‎شود در نتیجه بسته‎بندی کالا یک واحد باری در نظر گرفته می‎شود و از آن در امر صادرات، حمل و نقل و مسافرت‎های بلندمدت استفاده می‎شود.

قیمت پالت پلاستیکی بهداشتی در کرج

 

بهترین پالت پلاستیکی بهداشتی در کرج

پالت های پلاستیکی،سبک و بهداشتی بوده و در عین سبک وزنی میتوان بار های سنگین وزن را تحمل کند و از قدرت تحمل بالایی برخوردارد است. پالت پلاستیکی بهداشتی به نحوی طراحی و ساخته شده است که علاوه بر نمای زیبا به علت طراحی بسیار عالی دسته بندی را بسیار آسان میکند. پالت های پلاستیکی دارای رنگ بندی گوناگون میباشد که میتوانید در هنگام دسته بندی از رنگ آن ها به عنوان نشانه استفاده کنید.
 
پالت پلاستیکی بهداشتی به علت استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب در هنگام ساخت دارای  قابلیت انعطاف پذیری و ضربه گیری می باشد و در برابر آب و هوا و یا مواد شیمیایی و سمی مقاوم میباشد. به پالت پلاستیکی بهداشتی به علت ویژگی انعطاف پذیری به بار و کالا آسیبی نخواهد رساند.