قیمت پالت پلاستیکی در شهریار

امروزه برای حمل و نقل کالا در انبارهای کوچک و بزرگ یا در سردخانه ها از پالت یا باکس پالت استفاده می شود.پالت پلاستیکی، در حقیقت نوعی صفحۀ زیرین است که کار حمل و نقل محصولات را ساده تر کرده و به کمک آن می توان وسایل را در محیط های داخلی یا بیرونی جا به جا کرد. امروزه پالت های پلاستیکی در انواع متفاوتی تولید می شوند. در این بین مدل های چوبی، فلزی و پلاستیکی از مهم ترین مدل های موجود در بازار هستند. بهره بردن از این ابزارها علاوه بر ساده سازی جا به جایی، باعث می شود که نظم بیشتری در کارگاه ها و انبارها شکل بگیرد. پالت باکس ها نیز یکی از انواع جدید پالت پلاستیکی تولید شده اند. در این مدل ها از دیواره های پلاستیکی یا فلزی استفاده می شود که امکان حمل و نقل محصولات نامتقارن و سنگین را نیز ایجاد می کنند.برای دریافت قیمت پالت پلاستیکی در شهریار می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. ما در مجموعه آذرپالت عرضه کننده انواع پالت پلاستیکی در شهریار هستیم قیمت پالت پلاستیکی در شهریار را از ما بخواهید.

                     02636121340     02636121330     09101872085     09121872085

خرید پالت پلاستیکی در شهریار

از پالت ها می توان در کلیه حمل و نقل های شهری و همینطور مراکز صنعتی و غیر صنعتی استفاده نمود . از جمله این مراکز عبارتند از: مراکز بارگیری و اسکله ها، سرد خانه ها، مراکز تهیه و توزیع محصولات کاغذی، صنایع مواد غذایی - آرایشی و بهداشتی و انبارهای نگهداری کالا و ... نام برد. شما مشتریان گرامی برای خرید پالت پلاستیکی در شهریار می توانید با ما در مجموعه آذرپالت تماس حاصل نمایید تا بهترین پالت پلاستیکی در شهریار را خدمت شما عرضه کنیم.
 
قیمت پالت پلاستیکی در شهریار
 

مزایای استفاده از پالت پلاستیکی

پالت‌های پلاستیکی سبک و بهداشتی هستند و تحمل وزن بالایی دارند. طراحی و ساخت اینگونه پالت‌ها به گونه‌ایست که علاو بر زیبا بودن،می‌توانند به شما در دسته بندی‌ها به صورت عالی ایفای نقش کنند. این پالت‌ها در رنگ‌های متفاوتی ساخته می‌شوند و شما از آن ها می‌توانید در نشانه گذاری نیز استفاده کنید. پلاستیکی که در ساخت این پالت‌ها استفاده می‌شود از جنس مرغوب و باکیفیت است و همین علت باعث می‌شود تا قابلیت انعطاف پذیری و ضربه گیری داشته باشند، علاوه بر این پالت‌های پلاستیکی در برابر مواد شیمیایی و سمی نیز مقاوم هستند.

خرید پالت پلاستیکی ارزان در شهریار

بهترین پالت پلاستیکی در شهریار