پخش پالت پلاستیکی در کرج

پالت‌ها وسیله‌ای هستند که برای انبار کردن کالاها یا جابجایی آن‌ها بوسیله لیفتراک یا جک دستی استفاده می‌شوند. پالت‌ها در سه نوع پالت پلاستیکی ، پالت چوبی و فلزی وجود دارند. می‌توانید در زیر کالاها از پالت‌ها استفاده کنید.کاربرد پالت‌ها باعث می‌شود تا آن‌ها در ابعاد و اندازه‌های مختلف با قدرت تحمل وزن متفاوتی ساخته شوند. در گذشته بیشتر پالت‌ها از چوب یا فلز ساخته می‌شدند ولی امروزه متداول‌ترین پالت‌ها از جنس پلاستیک هستند. جنس پالت پلاستیکی آنقدری مرغوب هست که بتوانید بعد از استفاده از آن‌ها و زمانی که دیگر برای شما کارآیی ندارند آن‌ها را به فروش برسانید.ما در مجموعه آذرپالت عرضه کننده انواع پالت پلاستیکی با کیفیت و بهداشتی در کرج می باشیم که به دلیل کیفیت بالای پالت ها پلاستیکی این مجموعه،ما جز بهترین مراکز پخش پالت پلاستیکی در کرج شناخته می شویم شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید انواع پالت پلاستیکی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و ثبت سفارش بفرمایید.

شماره تماس جهت سفارش پالت پلاستیکی(سفارش حداقل ده عدد پالت)

09121872085  |  09351872085    |    09101872085
 

پالت پلاستیکی چیست

پالت های پلاستیکی همانند چسب به کارخانه جات و شرکت های پخش متصل می باشند، برای حمل و نقل مواد غذایی و یا محصولات دیگر احتیاج به چیدمان منظم و ساماندهی شده می باشد. برای حمل و نقل در مسیرهای طولانی اگر می خواهید کالاهای شما آسیب نبیند باید از پالت استفاده نمایید . برای حمل مرکبات به کشور های دیگر قطعا نمی توانید مرکبات را بصورت کلی در کامیون قرار دهید ، احتیاج به دسته بندی و سبد و پالت دارید تا محصول شما همچنان با کیفیت به مسیر دور برسد.

پخش پالت پلاستیکی در کرج

کاربرد پالت پلاستیکی

پالت‌های پلاستیکی سبک و بهداشتی هستند و تحمل وزن بالایی دارند. طراحی و ساخت اینگونه پالت‌ها به گونه‌ایست که علاو بر زیبا بودن، می‌توانند به شما در دسته بندی‌ها به صورت عالی ایفای نقش کنند. این پالت‌ها در رتگ‌های متفاوتی ساخته می‌شوند و شما از آن ها می‌توانید در نشانه گذاری نیز استفاده کنید. پلاستیکی که در ساخت این پالت‌ها استفاده می‌شود از جنس مرغوب و باکیفیت است و همین علت باعث می‌شود تا قابلیت انعطاف پذیری و ضربه گیری داشته باشند، علاوه بر این پالت‌های پلاستیکی در برابر مواد شیمیایی و سمی نیز مقاوم هستند.

مزایای استفاده از پالت پلاستیکی

  • استحکام بسیار بالا به دلیل استفاده از پلاستیک فشرده در تولید آن
  • قرار گیری بسیار راحت اجسام و کالا ها بر روی آن به دلیل استحکام و مقاومت بالا
  • مقاومت چندین برای پالت پلاستیکی نسبت به پالت چوبی
  • عمر بالای پالت پلاستیکی به دلیل استفاده از پلیمر مرغوب در تولید آن
  • اندازه استاندارد
  • رنگبندی متفاوت

شماره تماس های مرکز پخش پالت پلاستیکی در کرج

09121872085  -  09351872085 - 09101872085

آدرس مرکز پخش پالت پلاستیکی در کرج

کیلومتر 27 جاده مخصوص کرج-تهران، روبروی ضلع غربی ایستگاه مترو اتمسفر،فروشگاه آذرپالت،مهدی بزینی

بهترین پالت پلاستیکی در کرج

خرید پالت پلاستیکی ارزان در کرج