پالت چوبی در پردیس

شرکت آذر پالت فروشنده انواع پالت چوبی و پلاستیکی، پالت سردخانه، پالت مواد غذایی، پالت روسی، یورو پالت و ... در همه سایزهای استاندارد ۸۰×۱۲۰، ۱۰۰×۱۲۰، ۱۱۰×۱۳۰، ۱۰۰×۱۰۰، ۱۰۵×۱۰۵، ۱۱۰×۱۱۰، ۱۱۵×۱۱۵  در پردیس می باشید.برای خرید پالت چوبی در پردیس با ما در این مجموعه تماس حال نمایید.

خرید پالت چوبی در پردیس

پالت یکی از موثرترین و مقاوم ترین فرآورده ها برای حمل و نگهداری کاشی و سرامیک و اجسام سنگین و نیمه سنگین می باشد. پالت یک سازه تخت و صاف است که از چوب یا پلاستیک ساخته می‌شود. منظور از ساخت پالت ها این است که با آن بتوان به جابجایی بار و کالا به‌ وسیله تجهیزات انبارداری (مانند لیفتراک،جک پالت ها،استکر و ...) به شیوه‌ای پایدار و ایمن پرداخت.برای خرید پالت چوبی در پردیس با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید و بهترین پالت چوبی را خریداری نمایید.

پالت چوبی در پردیس
 

مزایای پالت چوبی

  • قیمت پایین و مقرون به صرفه تر نسبت به پالت پلاستیکی
  • وزن پایین پالت چوبی به نسبت دیگر پالت ها
  • اصطکاک در میان اجسام و سطوح در این پالت چوبی زیاد است
  • راحتی برداشتن کالا به وسیله لیفتراک در کارخانه و لغزش کمتر جسم روی آن
  • طول عمر بالای پالت چوبی اگربه خوبی از آن نگهداری شود  
  • این امکان برای شما فراهم خواهد بود که از مواد بازیافتی موجود، پالت چوبی تهیه کنید
  • به دلیل جنس طبیعی آن که از چوب است در صورت شکستن می توان آن را دوباره با چوب تعمیر کرد

قیمت پالت چوبی دست دوم

قیمت پالت چوبی دست دوم نیز بر اساس میزان استفاده ای که از آن شده و هم چنین اندازه آن تعیین می شود. هم چنین جنس چوبی که پالت را از آن ساخته اند نیز در قیمت پالت چوبی دست دوم تاثیرگذار است خرید پالت نو و پالت دست دوم تفاوت قیمت بسیار زیادی دارد به طوری که میتوان گفت تقریبا قیمت پالت چوبی دست دوم یک سوم قیمت پالت چوبی نو می باشد. برای خرید پالت چوبی دست دو با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید و بهترین پالت را خریداری نمایید.

عمر پالت چوبی

ساییدگی و پارگی در پالت چوبی غیرقابل اجتناب است، ولی چندین روش به منظور توسعه عمر مفید پالت چوبی و ممانعت از تخریب آن وجود دارد. اکثر صدمات وارده به پالت چوبی به علت عدم دقت در حمل و نقل است. این قضیه در مشاهدات تخریب پالت چوبی در انبار به چشم می‎خورد. کسب اطمینان از این ‎که پالت چوبی پیش از حمل به درستی برداشته شود یک عامل مهم به منظور ممانعت از وارد شدن صدمه به پالت چوبی و بالا بردن عمر مفید آن است.

فروش پالت در پردیس

اکثر پالتهای چوبی به راحتی قادر به حمل هزار کیلوگرم محصول می‌باشد. امروزه بیش از نیم میلیارد در سال، پالت تولید می‌شود. سازمان ها و کارخانجات با استفاده از آن می‌توانند مقدار زیادی از هزینه های حمل و نقل و ذخیره سازی محصولات خود را کاهش دهند. نکته مهمی که باید دقت داشته باشید این می‎باشد که باید از پالت چوبی استاندارد استفاده کنید تا دچار هزینه های مجدد نشوید.
 

خرید پالت چوبی ارزان در پردیس

آذرپالت تولید کننده انواع پالت چوبی در پردیس می باشد که برای رضایت جلب شما مشتریان عزیز اقدام به راه اندازی سایت خود کرده است که شما عزیزان در هرجای کشور با خرید اینترنتی از سایت ما در کمترین زمان ممکن به تامین نیاز های خود و خرید پالت چوبی ارزان بپردازید.
whatsapp
Instagram
telegram
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.