قیمت باکس پالت در کرج

باکس پالت پلاستیکی در واقع همان پالت پلاستیکی است که دارای دیواره می باشد و شکلی مانند جعبه به خود گرفته است از این رو به این دسته از پالت پلاستیکی دیواره دار، باکس پالت پلاستیکی می گویند.باکس پالت پلاستیکی یک محصول مکعبی شکل است که جنس آن پلاستیکی می باشد و جهت حمل انواع محصولات تولیدی اعم از خوراکی،صنعتی و... استفاده می شود.دیواره های باکس پالت پلاستیکی را برای بالا بردن استقامت و پایین آوردن وزن آن،به شکل شبکه ای می سازند،باکس پالت ها معمولا به دو شکل مکعب مستطیل و مکعب مربع تولید می شوند که هرکدام از این دو شکل در ابعاد،حجم و رنگ های مختلفی می باشند. در مجموعه آذرپالت انواع پالت چوبی،پالت پلاستیکی و باکس پالت های با کیفیت در کرج با قیمت مناسب به فروش می رسند.
 
 09121872085    |   09351872085    |   09101872085
 

موارد استفاده از باکس پالت
 

  • انبار کردن محصولات: اگر بخواهید محصولاتی خاص را تا ارتفاع های زیاد انبار کنید، استفاده از باکس پالت کار شما را ساده تر می کند.
  • ایمنی حمل و نقل: اگر می خواهید محصولات حساسی را به مکان دیگری انتقال دهید، بهتر است از باکس پالت کمک بگیرید.
  • تشکیل واحد بار: در زمان حمل و نقل محصولات نامتقارن و یا اقلام خرد، تنها از باکس پالت می توان استفاده کرد.
  • افزایش تعادل: در مواردی که محصول تعادل پایداری نداشته و نمی توان آن را به کمک پالت منتقل کرد، باکس پالت به کمک انباردارها خواهد آمد.

قیمت باکس پالت در کرج

خرید باکس پالت ارزان در کرج 

این نوع پالت در هنگام جابجایی آسیبی به کاربر نمی زند و قابل بازیافت نیز می باشد. این نوع پالت با آب قابل شستشو است و به دلیل جنس پلاستیکی آن شرکتها می توانند لوگوی خود را روی آن حک نمایند. این پالت در رنگهای مختلف موجود می باشد و این مورد به جداسازی کالاها جهت حمل در کارخانجات کمک به سزایی می کند. این نوع پالت ها عمر مفید بالایی دارند و از دوام بالایی نیز برخوردارند.پالت پلاستیکی با توجه به کاربرد در ابعاد و اندازه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از همین رو قیمت این پالت در ابعاد مختلف، متفاوت است. پالت‌هایی که در گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفتند عمدتا چوبی یا فلزی بوده‌اند. اما با پیدایش پالت ها از نوع پلاستیکی، این سازه به یکی از متداول‌ ترین پالت‌ها تبدیل گشته است. مرغوبیت این نوع پالت ها منجر شده تا بتوان پس از استفاده و در صورت عدم نیاز آن را فروخت. فروش پالت ها منجر می‌شود تا بخشی از هزینه اولیه مجددا به شما بازگردد.