پخش پالت چوبی در کرج

پالت چوبی را از انواع متنوع و گوناگون چوب می سازند. پالت چوبی کاربرد های متنوعی دارند که مهمترین آن ها استفاده در صنعت حمل و نقل کالا می باشد. پالت علاوه بر آسان کردن حمل و نقل، باعث بالا رفتن امنیت بار و سرعت در حمل و نقل کالا می شود.پالت چوبی انواع گوناگونی دارد و یکی از دلایل این تنوع زیاد تفاوت در جنس و طراحی می باشد که باعث تفاوت در مقاوت و استحکام آن ها می گردد. در دنیای امروز ، بالا بردن سرعت در بسته بندی و امنیت حمل و نقل ، یکی از نیازهای اساسی کارخانجات و شرکت ها می باشد، همین امر باعث استفاده روز افزون این اصناف از پالت های چوبی در انبارها و دیگر بخش هایشان می شود.جعبه چوبی نیز دارای انواع گوناگون و طرح های مختلف میباشد. فاکتورهای اصلی در طراحی و ساخت جعبه چوبی نوع، ابعاد، حساسیت و وزن باریست که درون جعبه چوبی قرار میگیرد.ما در مجموعه آذرپالت عرضه کننده انواع پالت چوبی در کرج می باشیم و جز بهترین مرکز پخش پالت چوبی در کرج می باشیم . برای خرید پالت چوبی در کرج با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره تماس جهت سفارش پالت چوبی(سفارش حداقل ده عدد پالت)

09121872085  |  09351872085    |    09101872085
 

بهترین مرکز پخش پالت چوبی در کرج

آذر پالت بزرگترین مرکز خرید، فروش و ساخت انواع پالت چوبی در کرج است. این مجموعه یکی از بزرگترین تولید کنندگان پالت های چوبی می باشد. آذرپالت آماده پذیرش هر گونه سفارش در ابعاد دلخواه شما می باشد.شما می توانیدپالت چوبی خود را از ما به صورت اینترنتی خریداری کنید. همچنین می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پالت چوبی مناسب کار خود را انتخاب نمایید.
پخش پالت چوبی در کرج

انواع پالت چوبی 

جعبه پالت چوبی (پالت چوبی باکس)

پالت چوبی انبار

پالت چوبی بلاک

پالت چوبی دو شاخه

پالت چوبی اروپایی

پالت چوبی تک شاخه

پالت چوبی حمل و نقل

پالت چوبی استرینگر

پالت چوبی چهار طرفه

خرید پالت چوبی ارزان در کرج

مقاومت و استحکام بالا نکته مهمی در تولید همه پالت ها می باشد. پالتی چوبی ای که بدون لغزندگی بتواند محصولاتی که روی آن قرار داده شده است را به صورت منظم نگهداری کند بهترین پالت چوبی است. یک نوع پالت چوبی فشرده و یا نئوپان نیز وجود دارد که نسبت به پالت چوبی معمولی سبک تر است و در برابر رطوبتی مه ممکن است در انبار به هر دلیلی به وجود آید مقاومت بیشتری دارد. این نوع پالت از خرده چوب فشرده شده ساخته می شود.برای خرید پالت چوبی ارزان در کرج به ما در آذرپالت مراجعه کنید.

شماره تماس های مرکز پخش پالت چوبی در کرج

09121872085  -  09351872085 - 09101872085

آدرس مرکز پخش پالت چوبی در کرج

کیلومتر 27 جاده مخصوص کرج-تهران، روبروی ضلع غربی ایستگاه مترو اتمسفر،فروشگاه آذرپالت،مهدی بزینی
whatsapp
Instagram
telegram
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.