ارزانترین پالت چوبی یورو

پالت چوبی یورو یکی از بهترین پالت های چوبی در بازار از لحاظ مقاومت و کیفیت میباشد. اکثر صادرکنندگان مواد غذایی متقاضیان این مدل پالت میباشند. پالت یورو حدود ۲۵ کیلوگرم وزن دارد که تخته های تشکیل دهنده این پالت حدود ۲٫۲ سانتی متر ضخامت دارند و ۵ تخته با طول ۱۲۰ سانتی متری در آن به کار گرفته شده است. ما در مجموعه آذرپالت،انواع پالت چوبی یورو در ابعاد مختلف را خدمت شما مشتریان عزیز ارائه می کند.برای خرید ارزانترین پالت چوبی یورو در کرج می توانید با در مجموعه آذرپالت تماس حاصل نمایید تا بهترین پالت چوبی یورور را خدمت شما مشتریان عزیز ارائه کنیم.
 
09121872085  -  09351872085 - 09101872085
ارزانترین پالت چوبی یورو


 

پالت چوبی یورو چیست

پالت چوبی یورو یکی از بهترین مدل های پالت چوبی موجود در بازار میباشد که با این حال که دست دوم میباشد اما از لحاظ مقاومت جزء بهترین مدل های موجود در بازار میباشد؛ این اختلاف کیفیت را به راحتی با قرار دادن در کنار مدل ایرانی میتوانید مشاهده کنید. این برتری به دلیل ابزارهایی که روی این پالت استفاده شده است و استفاده از دستگاه های بروز این صنعت بر روی آن میباشد. جالب است بدانید جنس پالت یورو از درخت کاج میباشد ولی زیبایی آن به این دلیل میباشد که فراوری آن توسط ماشین آلات پیشرفته ای صورت میگیرد. مارک های این پالت ها روی خود پالت یورو به صورت حک شده میباشد؛ تقریباً میتوان عمر این پالت را حداقل ۱۰ سال پیش بینی کرد. این پالت واراداتی میباشد که همراه با کالاهای لوکس به کشور وارد میشود. لازم به ذکر است که علت محبوبیت شدید این پالت “تحمل ظرفیت بسیار بالا” میباشد. این پالت در صنعت به صورت جهانی در حال کار کردن میباشد.

مزایای استفاده از پالت چوبی یورو

  • استفاده از پالت یورو که دارای جنس چوبی می باشد می توان مزایای بسیار زیادی را برای شرکت ها و سازمان ها به همراه داشته باشد.
  • زمانی که از پالت یورو در انبار ها استفاده می شود، مدیریت آن ها آسان تر شده و به راحتی می توان جای اجناس را تشخیص داد.
  • زمانی که تمامی اصول ارگونومیک در ساخت پالت یورو مورد توجه قرار بگیرد، حمل و نقل آن آسان تر شده و مواد بر روی آن به دلیل اصطکاک سطح چوب سر نمی خورند.
  • استفاده از پالت ها در ذخیره سازی مواد باعث شده است تا روش های قدیمی مانند حمل و نقل از طریق جعبه به شدت کاهش پیدا کرده و از این راه در ذخیره سازی مواد و هزینه ها صرفه جویی شود.
  • از دیگر مزایای پالت یورو می توان به  دوستدار محیط زیست بودن این محصولات اشاره نمود.
  • به دلیل جنس چوبی و همچنین تجزیه پذیر بودن چوب، استفاده از پالت های چوبی هیچ ضرری به محیط زیست وارد نکرده و کاملاً در راستای اهداف محیط زیست حرکت می کند.
  • تنوع طرح ها و مدل های پالت یورو باعث شده است تا کاربرد آن ها در مکان های مختلف با هم متفاوت باشد. در برخی موارد از پالت های یورو برای ساختن یک طرح چوبی نیز استفاده می شود.

قیمت پالت چوبی یورو

خرید پالت چوبی یورو

بهترین پالت چوبی یورو

whatsapp
Instagram
telegram
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.