پالت پلاستیکی ارزان در تهران

آذرپالت بزرگترین مرکز فروش انواع پالت پلاستیکی در تهران می باشد شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید پالت پلاستیکی در تهران با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید و بهترین پالت پلاستیکی در تهران را خریداری نمایید. از پالت پلاستیکی پالت‌ها وسیله‌ای هستند که برای انبار کردن کالاها یا جابجایی آن‌ها بوسیله لیفتراک یا جک دستی استفاده می‌شوند.


                   02636121340     02636121330     09101872085     09121872085
پالت پلاستیکی ارزان در تهران
 

پالت پلاستیکی بهداشتی در تهران

از پالت های پلاستیکی می توان برای حمل و جابه جایی اکثر کالا ها استفاده نمودمی‌توانید در زیر کالاها از پالت‌ پلاستیکی استفاده کنید تا کالاهای شما دور از زمین و رطوبت قرار گیرد تا آسیبی به آن‌ها نرسد. پالت‌های پلاستیکی دارای ورودی‌هایی است که جابجایی کالا را با لیفتراک آسان می‌کند. علاوه بر استفاده پالت‌ها در حمل و نقل، می‌توانید از آن‌ها برای منظم کردن کالاها در انبار و دسته بندی آن‌ها استفاده کنید.

پالت پلاستیکی ارزان در تهران

پالت ها صفحات تختی هستند که کالاها را بر روی آن می چینند و به وسیله نوارهایی آن را فیکس کرده تا در یک شکل ثابت بتوان آن را از طریق جک لیفتراک یا بلندکنندده های دستی جابه جا کرد. نقش پالت ها در اولین مرحله ی انتقال کالا مشخص می شود. ارزان ترین پالتها از چوب ساخته می شوند اما معمولا عد از اولین استفاده در آخرین مرحله چرخه انتقال به عنوان زباله دور ریخته می شوند. در حالیکه پالت های پلاستیکی بعد از استفاده  بازگردانده و با به فروش می رسند. پالت را طوری طراحی می کنند که بتوان آن را با لیفتراک یا حتی کشنده های دستی جابه جا کرد تا به نیروی ماهیچه ای کمتری نیاز باشد. بدین ترتیب نیروی کار و محصولات آسیب کمتری خواهند دید. پالت ها را یا از مواد نو پلیمری یا از قوطی های نوشیدنی قابل بازیافت می سازند.
 

مزایای استفاده از پالت پلاستیکی

  • قابلیت ببش از 30 بار استفاده
  • بهداشتی و قابل شستشو بودن
  • کمک به حفظ محیط زیست
  • کاهش زمان تخلیه بار
  • آسیب کمتر به نیروی انسانی و ماشینی صنعت حمل و نقل

قیمت پالت پلاستیکی در تهران

پالت پلاستیکی از نوعی پلیمر ساخته شده است که این پلی اتیلن hdpe یکی از مهم‌ترین پلیمرهای مورد استفاده در صنعت پلاستیک به شمار می‌رود. این پلیمر نسبتا سخت و مقاوم در برابر ضربه است. این پلی اتیلن صنعتی می‌تواند تا دماهای حدود ۱۲۰ درجه سانتی‌گراد خواص خود را حفظ کند و پایدار بماند. خواص ویژه و منحصر به فرد این پلی اتیلن باعث شده است که این خواص باعث شده در تولید پالت پلاستیکی از این نوع پلیمر استفاده شود که بسیار مقاوم و انعطاف پذیر است. برای دریافت قیمت پالت پلاستیکی در تهران با ما در مجموعه آذرپالت تماس حاصل نمایید و پالت پلاستیکی ارزان در تهران را خریداری نمایید.