پالت پلاستیکی ارزان در محمدشهر

 پالت های پلاستیکی نسبت به پالت های چوبی کاربرد بیشتری دارند، زیرا فقط به عنوان سطح مسطح مورد استفاده قرار نمی گیرند بلکه به عنوان سبد نیز کاربرد دارند. پالت های پلاستیکی در ابعاد مختلفی ساخته می شوند. پالت های پلاسیکی از مواد مرغوب و با کیفیت ساخته می شوند به گونه ای که در برابر تغییرات آب و هوایی و مواد شیمیایی و سمی مقاوم هستند. پالت های پلاستیکی دارای انعطاف بوده و مقابل کالاها و بارها از خودانعطاف نشان می دهند تا به کالای مورد نظر آسیب وارد نشود. طراحی پالت پلاستیکی با رنگ های مختلف بوده تا به راحتی بتوان از آن برای جداسازی بارهای مختلف در انبار استفاده کرد. شرکت آذر پالت یکی از شرکت های پیشرو در تولید پالت پلاستیکی می باشد. برای خرید پالت پلاستیکی ارزان در محمدشهر با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید و بهترین پالت پلاستیکی در محمد شهر را خریداری نمایید.
 
پالت پلاستیکی ارزان در محمدشهر

قیمت پالت پلاستیکی در محمدشهر

اگر برای استفاده طولانی مدت نیاز به پالت دارید بهتر است پالت پلاستکی تهیه نمایید، زیرا پالت های پلاستیکی نسبت به پالت های چوبی عمر و استقامت بالاتری دارند. هر چند قیمت پالت های پلاستیکی در خرید اولیه از قیمت پالت های چوبی بالاتر می باشد ولی به دلیل استفاده طولانی تر از آن، از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد.به منظور حمل و نگهداری کالاهای با وزن متفاوت، در ابعاد متفاوت و با قدرت تحمل وزن مختلف از پالت های پلاستیکی استفاده می شود. این ویژگی ها بر قیمت پالت پلاستیکی تاثیر دارند. برای دریافت قیمت پالت پلاستیکی در محمدشهر با ما در مجموعه آذرپالت تماس حاصل نمایید.

                        02636121340     02636121330     09101872085     09121872085

مزایای پالت پلاستیکی 

  • پالت های پلاستیکی از نظر قدرت ، تحمل بالاتری دارند و در عین وزن سبکب که دارند می توان بارهای سنگینی روی آن قرار داد. همچنین با دوام بوده و تا مدت های طولانی قابل استفاده می باشند.
  •  پالت های پلاستیکی بهداشتی هستند وشتستشو و تمیز نمودن پالت پلاستیکی آسان است. 
  • این پالت ها به علت طراحی وتنوع رنگی که دارند باعث جدا سازی کالاها در انبار می شوند. با استفاده از رنگ بندی های گوناگون پالت های پلاستیکی می توان کالاها را نشانه گذاری نمود تا مجدد بتوان راحت به آن ها رجوع کرد.
  • در پالت های پلاستیکی از مواد با کیفیت و مرغوب استفاده می شود. به همین سبب این وسیله انعطاف پذیر، ضربه گیر بوده و به کالای مورد نظر آسیب نمی رساند.
  • پالت های پلاستیکی به علت جنس خوب آنها مجددا قابل استفاده می باشند و می توان ان را پس از استفاده نیز به عنوان پالت پلاستیکی دست دوم بفروش رساند.
  • در حمل و نقل پالت های پلاستیکی نسبت به پالت های چوبی به کارگر آسیب نمی رسانند. همچنین بعد از خراب شدن به خاطر قابل بازیافت بودن آنها ارزش بالایی دارند. 
 

خرید پالت پلاستیکی در محمدشهر

بهترین پالت پلاستیکی در محمدشهر