پالت پلاستیکی ارزان در منظریه 

پالت ها در انواع مختلفی برای حمل بار مورد استفاده قرار می گیرند. نوع پرطرفداری از پالت ها،پالت پلاستیکی سبک می باشد . این پالت از پلاستیک های فشرده ساخته شده که در برابر تحمل وزن و فشار بالا بسیار مقاوم است . این نوع از پالت ها برخلاف پالت های چوبی و یا فلزی، به دلیل ساخته شدن با مواد قابل انعطاف دارای خاصیت ضربه گیری هم می باشند. برای خرید پالت پلاستیکی در منظریه با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید.
 
             
                  02636121340     02636121330     09101872085     09121872085
پالت پلاستیکی ارزان در منظریه

قیمت پالت پلاستیکی ارزان در منظریه

پالت های پلاستیکی نیز مانند پالت چوبی دارای انواع مختلف با ابعاد های گوناگونی می باشد.در این نوع پالت به دلیل کارایی بیشتر مدل ها در رنگ های متنوع برای علامت گذاری در انبار ها وجود دارد که حتی قابلیت حک لوگو را نیز دارا می باشد.
 

انواع پالت پلاستیکی 

پالت های پلاستیکی به صورت پالت ساده و جعبه پالت در ابعاد مختلف تولید می شود، در این نوع از پالت ها خریداران می توانند ابعاد و طرح و رنگ پالت خود را انتخاب و طبق خواسته ی آن ها طراحی و ساخته می شود.
 
 
 

مزایای استفاده از پالت پلاستیکی سبک

پالت‌های پلاستیکی سبک تحمل وزن بالایی دارند. این پالت‌ها در رنگ‌های متفاوتی ساخته می‌شوند و شما از آن ها می‌توانید در نشانه گذاری نیز استفاده کنید. پالت های پلاستیکی سبک برخلاف پالت چوبی دارای طول عمر بالاتری هستند به همین دلیل پرفروش تر می باشند.ضد رطوبت و پوسیدگی می باشند به همین خاطر بهداشتی و عاری از هرگونه آلودگی هستند.
 

از چه نوع پلاستیکی در ساخت پالت پلاستیکی سبک استفاده می شود؟

پلی اتیلن hdpe یکی از مهم‌ترین پلیمرهای مورد استفاده در صنعت پلاستیک به شمار می‌رود. این پلیمر نسبتا سخت و مقاوم در برابر ضربه است. این پلی اتیلن صنعتی می‌تواند تا دماهای حدود ۱۲۰ درجه سانتی‌گراد خواص خود را حفظ کند و پایدار بماند. خواص ویژه و منحصر به فرد این پلی اتیلن باعث شده است که این خواص باعث شده در تولید پالت پلاستیکی از این نوع پلیمر استفاده شود که بسیار مقاوم و انعطاف پذیر است 
 

پالت پلاستیکی انبار

امروزه استفاده از محصولات پلاستیکی در صنعت و … بسیار رواج یافته است .با توجه به انعطاف پذیری پالت پلاستیکی انبار  و قیمت مناسب آن و مزایای دیگری که پالت های پلاستیکی نسبت به پالت چوبی و فلزی دارند استفاده از آن ها راحت تر و مقرون به صرفه می باشد. بعضی از افراد ترجیج می دهند از پالت های چوبی استفاده نمایند  که حالت سنتی تر و قدیمی تر دارد .با این حال استفاده از پالت های چوبی کارایی مناسبی دارد . اما با تولید انواع پلاستیکی آن در سایز بندی های مختلف کم کم جای پالت های چوبی را گرفت.