خرید پالت پلاستیکی در محمدشهر

پالت های پلاستیکی وسیله ای برای انبار کردن مواد غذایی و صنعتی در مکان های مختلف که جابجا کردن کالا ها با آن به وسیله لیفتراک و جک های دستی نیز امکان پذیر و راحت تر است، می باشند که در سه جنس متفاوت اعم از پلاستیکی، چوبی و فلزی به فروش می رسد. پالت پلاستیکی برای نگهداری کالا هایی در وزن و اندازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در زمان قدیم تر پالت ها بیشتر به صورت چوبی و فلزی بودنند اما امروزه با تولید پالت پلاستیکی و کارایی بالای آن استفاده از دیگر پالت ها به حد کمی رسیده است زیرا پالت های پلاستیکی در اکثر مکان های تولیدی کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید پالت پلاستیکی در محمدشهر با ما در آذرپالت تماس بگیرید تا یهترین پالت پلاستیکی در محمدشهر را خدمت شما عرضه می کنیم.

                            02636121340     02636121330     09101872085     09121872085

قیمت پالت پلاستیکی در محمدشهر

پالت پلاستیکی یک سازه مسطح جهت حمل بار توسط لیفتراک، جک پالت و ماشین آلاتی از این قبیل می باشد. پالت ها در انواع پالت پلاستیکی، پالت چوبی و پالت فلزی موجود می باشند. این نوع پالت در هنگام جابجایی آسیبی به کاربر نمی زند و قابل بازیافت نیز می باشد. این نوع پالت با آب قابل شستشو است و به دلیل جنس پلاستیکی آن شرکتها می توانند لوگوی خود را روی آن حک نمایند. این پالت در رنگهای مختلف موجود می باشد و این مورد به جداسازی کالاها جهت حمل در کارخانجات کمک به سزایی می کند. این نوع پالت ها عمر مفید بالایی دارند و از دوام بالایی نیز برخوردارند. برای دریافت قیمت پالت پلاستیکی در محدشهر با ما در مجموعه آذرپالت تماس حاصل نمایید.
خرید پالت پلاستیکی در محمدشهر

مزایای استفاده از پالت پلاستیکی

  • استحکام بسیار بالا به دلیل استفاده از پلاستیک فشرده در تولید آن
  • قرار گیری بسیار راحت اجسام و کالا ها بر روی آن به دلیل استحکام و مقاومت بالا
  • مقاومت چندین برای پالت پلاستیکی نسبت به پالت چوبی
  • رنگبندی متفاوت
  • اندازه استاندارد
  • عمر بالای پالت پلاستیکی به دلیل استفاده از پلیمر مرغوب در تولید آن

کاربرد پالت پلاستیکی

پالتهای پلاستیکی به دلیل ویژگی های منحصر بفردی که در بالا به برخی از مهمترین آنها اشاره شد با استقبال چشمگیری از سوی صنایع مختلف روبرو شد. از جمل در صنایع: نفت، گاز، پتروشیمی، شیمیایی، غذایی، دارویی و ...
 

ارزانترین پالت پلاستیکی در محمدشهر 

بهترین پالت پلاستیکی در محمدشهر