خرید پالت پلاستیکی در گرمدره

پالت پلاستیکی صفحات تختی هستند که کالاها را بر روی آن می چینند و به وسیله نوارهایی آن را فیکس کرده تا در یک شکل ثابت بتوان آن را از طریق جک لیفتراک یا بلندکنندده های دستی جابه جا کرد. نقش پالت پلاستیکی در اولین مرحله ی انتقال کالا مشخص می شود. ارزان ترین پالتها از چوب ساخته می شوند اما معمولا همان در اولین استفاده ها خراب شده و در آخرین مرحله چرخه انتقال به عنوان زباله دور ریخته می شوند. در حالیکه پالت های پلاستیکی بعد از استفاده  بازگردانده و با به فروش می رسند. پالت را طوری طراحی می کنند که بتوان آن را با لیفتراک یا حتی کشنده های دستی جابه جا کرد تا به نیروی ماهیچه ای کمتری نیاز باشد. بدین ترتیب نیروی کار و محصولات آسیب کمتری خواهند دید. پالت ها را یا از مواد نو پلیمری یا از قوطی های نوشیدنی قابل بازیافت می سازند. برای خرید پالت پلاستیکی در گرمدره می توانید با ما در مجموعه آذرپالت تماس حاصل نمایید. همچنین برای دریافت قیمت پالت پلاستیکی در گرمدره نیز می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

             02636121340     02636121330     09101872085     09121872085

قیمت پالت پلاستیکی در گرمدره

امروزه شرکتها برای بهینه مصرف کردن هزینه به جای خرید پالت فلزی ، در انبارهای خود از پالت پلاستیکی استفاده میکنند. پالت های پلاستیکی که از جنس پلاستیک با الیاژهای گوناگون است برای استفاده در انبارها مناسب می باشد و خصوصیات خواص خود را دارد . پالت های پلاستیکی زنگ نمیزنند و این ویژگی های پالت پلاستیکی را به بهترین ابزار در راستای استفاده شرکتهایی نموده که در مجموعه محصولات بهداشتی می باشند.شما عزیزان می توانید برای دریافت قیمت پالت پلاستیکی در گرمدره با شماره های اعلام شده تماس حاصل نمایید و بهترین پالت پلاستیکی در گرمدره را خریداری نمایید.

مزایای استفاده از پالت پلاستیکی

  • استحکام بسیار بالا به دلیل استفاده از پلاستیک فشرده در تولید آن
  • قرار گیری بسیار راحت اجسام و کالا ها بر روی آن به دلیل استحکام و مقاومت بالا
  • مقاومت چندین برای پالت پلاستیکی نسبت به پالت چوبی
  • رنگبندی متفاوت
  • اندازه استاندارد
  • عمر بالای پالت پلاستیکی به دلیل استفاده از پلیمر مرغوب در تولید آن

کاربرد پالت پلاستیکی

پالتهای پلاستیکی به دلیل ویژگی های منحصر بفردی که در بالا به برخی از مهمترین آنها اشاره شد با استقبال چشمگیری از سوی صنایع مختلف روبرو شد. از جمل در صنایع: نفت، گاز، پتروشیمی، شیمیایی، غذایی، دارویی و ...

پالت پلاستیکی ارزان در گرمدره

بهترین پالت پلاستیکی در گرمدره