خرید پالت پلاستیکی انبار در کرج

پالت پلاستیکی یکی از پرکاربردترین ابزار برای حمل و جابه جایی کالا می باشد که امروزه در اکثر کارخانجات برای حمل کالاها در انبار از انواع پالت پلاستیکی استفاده می وشد. پالت های پلاستیکی از نوعی پلیمر سخت طراحی و تولید می شوند که در عین استحکام و مقاومت بالا دارای انعطاف پذی ری نیز می باشد که این امر ساخت و تولید پالت پلاستیکی در طرح و ابعاد مختلف را میسر می سازند. ما در مجموعه آذرپالت انواع پالت پلاستیکی انبار در کرج را خدمت شما مشتریان عزیز ارائه می کنیم شما عزیزان می توانید برای خرید پالت پلاستیکی انبار در کرج با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. بهترین پالت پلاستیکی انبار را از ما در مجموعه آذرپالت بخواهید.

                        02636121340     02636121330     09101872085     09121872085

انواع پالت پلاستیکی انبار

 

پالت پلاستیکی انبار را می توان به روش های مختلفی گروه بندی کرد. جنس پالت، کاربرد پالت، اندازه پالت و ... متفاوت است و می توان با هر کدام از این پارامترها پالت های پلاستیکی را دسته بندی کرد. از نظر جنس و مواد اولیه پالت ها به 3 دسته چوبی، پلاستیکی و فلزی تقسیم بندی می شوند. شرکت آذرپالت، پالت های پلاستیکی را به مشتریان جهت استفاده در انبار و جا به جایی کالا پیشنهاد می دهد. از نظر کاربرد می توان پالت ها را به باکس پالت و پالت بلوکی تقسیم کرد. شما مشتریان گرامی میتوانید برای خرید پالت پلاستیکی انبار در کرج با ما در مجموعه آذرپالت تماس حاصل نمایید و بهترین پالت پلاستیکی انبار در کرج را خریداری نمایید.
 
خرید پالت پلاستیکی انبار در کرج

قیمت پالت پلاستیکی انبار در کرج

باکس پالت پلاستیکی دارای کناره های بلند بوده و مثل جعبه هستند و برای نگهداری و حمل و نقل کالاهایی استفاده می شوند که نیاز است از اطراف مورد محافظت قرار گیرند. پالت های بلوکی توسط جک پالت می توانند به راحتی جابه جا شده و استحکام خوبی نیز دارند. پالت های پلاستیکی قابل بازیافت نیز می باشند و عمر طولانی تری نسبت به نوع چوبی دارند. پالت پلاستیکی را می توان با توجه به میزان تحمل بار نیز تقسیم بندی کرد. برای دریافت قیمت پالت پلاستیکی انبار در کرج با شماره های اعلام شده تماس حاصل نمایید و بهترین پالت پلاستیکی انبار در کرج را خریداری نمایید.
 

پالت پلاستیکی ارزان در کرج

امروزه شرکتها برای بهینه مصرف کردن هزینه به جای خرید پالت فلزی ، در انبارهای خود از پالت پلاستیکی استفاده میکنند. پالت های پلاستیکی که از جنس پلاستیک با الیاژهای گوناگون است برای استفاده در انبارها مناسب می باشد و خصوصیات خواص خود را دارد . پالت های پلاستیکی زنگ نمیزنند و این ویژگی های پالت پلاستیکی را به بهترین ابزار در راستای استفاده شرکتهایی نموده که در مجموعه محصولات بهداشتی می باشند.

بهترین پالت پلاستیکی انبار در کرج

پالت پلاستیکی انبار یکی از متداول ترین پالت ها در کارخانجات می باشد که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد برای خرید پالت پلاستیکی انبار با ما در مجموعه آذپالت تماس حاصل نمایید و بهترین پالت پلاستیکی انبار در کرج را خریداری نمایید.