خرید پالت پلاستیکی رنگی

پالت پلاستیکی وسیله ای میباشد که به کمک آن، میتوان محصولات و کالاهای مختلفی را به سهولت توسط جک‌های دستی و لیفتراک جابجا نمود. این پالت ها به منظور حمل ساده و نگه داری منظم تر ساخته میشود و برای وزن های متفاوتی، مقاومت دارند.
پالتهای پلاستیکی سبک و بهداشتی تر بوده و در عین حال وزن بسیار سنگینی را میتواند تحمل کند و از قدرت بالایی برای این کار برخوردار است. این پالت های پلاستیکی دارای رنگ بندی های متنوعی میباشد که میتوانید در هنگام دسته بندی محصولات خود، هر رنگ را برای خود یک نماد قرار دهید و دسته بندی منظم تری را انجام دهید.ما در مجموعه آذرپالت انواع پالت پلاستیکی رنگی با قیمت مناسب و کیفیت بالا را در کرج و تهران عرضه می دارد برای خرید انواع پالت پلاستیکی رنگی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

برای سفارش پالت پلاستیکی رنگی حداقل ده عدد با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

                      02636121340     02636121330     09101872085     09121872085

قیمت پالت پلاستیکی رنگی

مصرف کنندگان این دسته از پالت پلاستیکی رنگی روز به روز در حال گسترش هستند و تقریباً بازار بیشتری را به خود اختصاص میدهد زیرا علاوه بر موارد و نکات مثبتی که در بالا به آن اشاره شد باید به این نکته هم اشاره کرد که پالت پلاستیکی رنگی  نسبت به پالت های دیگر و یا پالت چوبی مستحکم تر بوده، وزن کمتری نسبت به پالت های دیگر دارد، مواد تشکیل دهنده آن بهداشتی تر است، رنگ بندی متنوع بسیاری دارد، استفاده از آن بسیار آسان است و عمر بالایی را این پالت دارد. و همچنین قیمت پالت پلاستیکی رنگی ممکن است از پالت های دیگر بیشتر باشد اما در دراز مدت کارایی و در نتیجه هزینه نگهداری کمتری دارد.
 

خرید پالت پلاستیکی رنگی
 

مزایای استفاده از پالت پلاستیکی رنگی

پالت پلاستیکی رنگی نسبت به دو نوع دیگر آن دارای ویژگی سبک بودن و دارای قابلیت تحمل وزن بیشتری میباشند.یکی از ویژگی های بسیار مهم که این نوع از پالت را از سایر آنها جدا ساخته این است که پالت های پلاستیکی دارای رنگ های متفاوت هستند که میتوان آنها را برای دسته بندی های مختلف به آسانی استفاده کرد. پالت های پلاستیکی رنگی به دلیل ساخت با کیفیت بالا دچار فرسودگی نمی شوند و شما می توانید در آینده اگر قابل استفاده نبوده آنها را به فروش برسانید. این نوع پالت دارای قابلیت انعطاف پذیری بسیار زیاد هست که میتونید با خیال آسوده در هر شرایطی از آنها استفاده کنید.
 

پالت پلاستیکی رنگی انبار

جنس پالت پلاستیکی انبار به دلیل استقرار بار در انبار بصورت مدت دار می تواند بسیار مهم و حیاتی باشد . چراکه بعضی از بارها و محصولات ممکن است به مدت زیادی در انبار بماند و حفظ سلامت و کیفیت کالا و عدم آسیب به آن از مطالبی است که باید مورد توجه قرار بگیرد . بعد از انقلاب صنعتی کم کم بسته بندی نیز خود به یک صنعت تبدیل شد. تولید پالت پلاستیکی در صنعت بسته بندی به زمان جنگ جهانی دوم بر می گردد. وقتی ارتش آمریکا برای استفاده از مهمات و عدم استفاده از نیروی انسانی از پالت های مختلف استفاده می کرد  . با تولید کاغذ کارتن و واحد واحد کردن کالاها و چیدمان آنها بر روی پالت کم کم پالت پلاستیکی نقش خود را در این صنعت به نمایش گذاشت. پالت پلاستیکی صفحات تختی می باشد که کالا را روی آن می چینند و سپس بوسیله نوار استریپ فیکس کرده و توسط دستگاه های حمل و نقل همچون لیفتراک جا به جا می کنند. تقریبا تمامی کارخانجات تولید کننده کالا برای نگهداری و جابه جایی نیاز به پالت دارند . توجه به کیفیت پالت پلاستیکی انبار مسئله ای است که باید به آن پرداخته شود .

قیمت پالت پلاستیکی رنگی انبار

دوام پالت پلاستیکی انباربسیار مهم است و باید فشار حاصل از محصول هر اندازه که سنگین باشد را به خوبی تحمل کند.بنابراین از مهم ترین فاکتورهای خرید پالت پلاستیکی توجه به دوام آن می باشد . در ظاهر تمامی پالت ها با دوام هستند و نمی شود تشخیص داد که کدام پالت از دیگری باکیفیت تر است . برای خرید پالت پلاستیکی انبار پیشنهاد میشود تا اعتبار فروشنده را ارزیابی کنید. فروشندگان معتبر میتوانند بهترین گزینه برای خرید پالت پلاستیکی باشند. فروشگاه آذرپالت که به صورت تخصصی در زمینه فروش انواع پالت فعالیت میکند میتواند بهترین انتخاب شما باشد.

نحوه نگهداری پالت پلاستیکی رنگی