خرید پالت چوبی

پالت چوبی یکی از مقاوم ترین فرآورده های چوبی برای حمل و نگهداری اجسام سنگین و نیمه سنگین می باشد. پالت چوبی یک سازه تخت و روصاف است. ساخت پالت چوبی به منظوراین است که با آن بتوان جابجایی بار و کالا به‌ وسیله تجهیزات انبارداری را به شیوه‌ای ایمن انجام داد.
پالت های چوبی با توجه به نوع محصولاتی که روی آنها گذاشته می شود ساخته می شوند. هرچه محصولات ذکر شده سنگین تر باشند ، تغییراتی را روی پالت انجام می دهند تا وزن بیشتری را تحمل نمایند  و هرچه سایز محصولات ذکر شده بزرگتر باشد سایز پالت چوبی را نیز افزایش می دهند.  کالاها را بر روی پالت چوبی قرار می‌دهند و با تسمه‌های فلزی یا پوشش‌های پلاستیکی محکم کشش ‌پذیر به همدیگر و به پالت می‌بندند.
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

پالت چوبی

پالت چوبی از انواع مختلف چوب ها ساخته می شود، تفاوت در جنس پالت چوبی بر روی استحکام و توان آن اثر می گذارد. پالت چوبی یک وسیله حمل و نقل مسطح است. علاوه بر کاربرد پالت چوبی در صنعت حمل و نقل، از پالت چوبی می توان برای ساخت انواع وسایل استفاده کرد. پالت چوبی به صورت نو مورد استفاده قرار می گیرد و البته پالت چوبی دست دو نیز در بازار وجود دارد. پالت چوبی کاربرد زیادی دارد و تولید آن هم به صورت دستی و هم مکانیکی می باشد.
خرید پالت چوبی

پالت چوبی از نظر محیط زیست

پالت چوبی هیچ گونه ضرری برای محیط زیست نداردو باعث جنگل زدایی نمی شود.بلکه حتی می توان گفت دوستدار محیط زیست نیز می باشد. زیرا پالت چوبی بعد از استفاده های مکرر و اتمام عمر مفید، مورد عمل بازیافت قرار می گیرد و در موارد زیادی تبدیل به مالچ می شود. و از آنجا که مالچ برای تقویت خاک و رشد درختان جدید بسیار مفید است، بنابراین می توان گفت م که پالت چوبی به هیچ وجه مخالف با محیط زیست نیست. 

قیمت خرید پالت چوبی 

پالت چوبی علاوه بر مزایایی که ذکر شد از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرف است. قیمت پالت چوبی باعث استفاده این پالت  نسبت به سایر ابزارهای  حمل و نقل است. استفاده از پالت های چوبی در کارخانه ها و انبارها و سایر مناطق بسیار مقرون به صرفه است.
 

پالت چوبی استاندارد

 در ساخت و ساز های تجاری و صنعتی از پالت چوبی بسیار استفاده می گردد. نحوه حمل و نقل خود پالت ها نیز مساله مهمی می باشد. عبور پالت چوبی از درب و ساختمان باید امکانپذیر باشد. برای کمک به این موضوع، برخی از استانداردهای اخیر پالت چوبی طوری طراحی شده اند که بتوانند از درب های استاندارد عبور کنند. 
فقدان یک استاندارد بین المللی برای پالت چوبی  باعث ایجاد هزینه های مداوم قابل توجهی در تجارت بین الملل می شود.رعایت اصولی و استاندارد برای طراحی و ساخت پالت های چوبی نیز بسیار مهم می باشد که توسط شرکت آذر پالت این اصل کاملا رعایت می گردد.

از کجا پالت چوبی بخریم


برای خرید پالت چوبی در سایز های متنوع با شرکت آذر پالت تماس حاصل نمایید.
 
ساخت پالت چوبی